Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 240

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 240 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:27 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedesin

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 14:10 Vetura , Ferizaj

SHITET MOTOR 240D W123

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 14:10 Vetura , Gjakovë

Shesim te gjitha pjeset per MERCEDES BENZ 240D (W1

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Mar 14:06 Vetura , Prizren

SHESIM STOPA MERCEDES W123

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 08:35 Vetura , Vushtrri

mercedes 240 dizel 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz E Class 1998

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 15:47 Vetura , Lipjan

Mercedes-benz 240

7 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:31 Vetura , Ferizaj

urgent shes braniik golf 6 edhe tablet samsung

99 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 20:54 Vetura , Klinë

Blej

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Shk 10:03 Vetura , Ferizaj

SHITET DISQE W123 W115

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 22:03 Vetura , Lipjan

Shitet e klasa gjendje perfekte 7 vite nje pronar rks qlajmr

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Jan 15:23 Vetura , Lipjan

MERCEDES C CLAS C240 BENZIN 4MATIC AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 08:04 Vetura , Prizren

Shitet

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Jan 00:26 Vetura , Skenderaj

Mercedes Benz w123

12 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 19:47 Vetura , Prizren

Mercedes 240 benzin automatik

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 13:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 11:46 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 00:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz w123

7 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 10:13 Vetura , Prishtinë

Lokali ipet me qira 100m2

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 20:53 Vetura , Ferizaj

Vetur mercedes benz

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:40 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedes per pjes i ardhun nga anglia

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Sht 18:37 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedesin per pjes i ardhun nga londra

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 23:50 Vetura , Burim

Me marrveshje

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Gush 00:05 Vetura , Drenas

Mercedes 123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Gush 15:38 Vetura , Prishtinë

Pjes per Mercedes 123 sh

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 11:44 Shitorja Vetura , Lipjan

Mercedes -Benx Oltai Mer Viti 1977 Es Klas Dizell

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Sprinter kombi

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Qer 00:13 Vetura , Shtërpcë

Mercedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 06:30 Vetura , Lipjan

Mercedes-benz 240

6 800 EUR

10 Maj 20:00 Vetura , Skenderaj

shitet Kombi Vita

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 19:57 Vetura , Skenderaj

Mercedes 240d

2 650 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 23:54 Vetura , Mitrovicë

Shitet Matorri c240 benzin

400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 22:11 Vetura , Viti

SHES MERCEDES E-CLASS 2.4 BENXIN

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 15:09 Vetura , Prizren

G Class

30 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 18:51 Vetura , Prizren

MERCEDES 240 Dizell 1982

6 600 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 20:27 Vetura , Ferizaj

Shes kombi ose ndrrim

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:59 Vetura , Vushtrri

Mercedes w123,240

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 01:57 Vetura , Artanë

Mercedes benz

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 10:11 Vetura , Pejë

Shitet 1 vit regjistrim

2 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 09:29 Vetura , Besianë

Shitet Mercedesi 123 / 300 D

6 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 15:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi 123 / 300 D

6 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 13:16 Vetura , Besianë

Shitet Mercedesi 123 / 300 D

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 08:55 Vetura , Ferizaj

Shes kamioneten shum ne gjendje te mir

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Dhj 12:59 Vetura , Gjilan

Mercedes c240 benzin automatik

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 06:31 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes 240 v6 automatik

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 17:40 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes Benz 240

8 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 23:50 Vetura , Klinë

Shitet kamioni mercedes-benz

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Tet 09:47 Vetura , Skenderaj

Lleda 100€

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 07:22 Vetura , Besianë

Mercedes Benz vito

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 01:10 Vetura , Drenas

mercedes w123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 240 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione