Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLA-Class

GLA 180 , 2
GLA 200 , 11
GLA 220 , 15
GLA 250 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 19:20 Vetura , Besianë

sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 09:59 Vetura , Gjakovë

Mercedes GLA 220

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 23:05 Vetura , Viti

Mercedes GLA 220 CDI 2015 Automatik 4Matic me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 16:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA 220

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 16:51 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA 220

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 22:32 Vetura , Burim

Mercedes benz

19 Shk 17:37 Vetura , Besianë

Mercedes Benz GLA 200d

20 150 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 20:59 Vetura , Pejë

GLA 180 CDI

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 12:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA-Klasse GLA200d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 15:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes GLA 200 AMG Line

16 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 06:34 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:37 Vetura , Pejë

MERCEDES GLA 220 CDI AMG LINE FULL EXTRA

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 18:13 Vetura , Pejë

MERCEDES GLA 220 CDI AMG LINE FULL EXTRA

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 18:13 Vetura , Pejë

MERCEDES GLA 220 CDI AMG LINE FULL EXTRA

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 17:20 Vetura , Pejë

MERCEDES GLA 220 CDI AMG LINE FULL EXTRA

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 07:32 Vetura , Prishtinë

Branik per GLA45 AMG

420 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Pri 11:48 Vetura , Malishevë

Mercedes gla 200 cdi 4 matic

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 15:39 Vetura , Malishevë

Mercedes gla 200 cdi 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 22:36 Vetura , Malishevë

Mercedes gla 200 cdi 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Dhj 11:54 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz GLA 220 AMG

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 16:54 Vetura , Mitrovicë

�������� Mercedes Sprinter 316 CDI ��������

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 17:30 Vetura , Gjilan

Mercedes GLA

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Sht 05:02 Vetura , Pejë

Vetura asht Shitur!!

22 500 EUR

06 Gush 14:45 Vetura , Prizren

MERCEDES BENZ GLA220d 4-matic ��������

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 15:27 Vetura , Prizren

Mercedes Benz GLA 200

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 15:22 Vetura , Prizren

Mercedes Benz GLA 200

19 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Dhj 14:50 Vetura , Ferizaj

Shitet Gla220 full Amg

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 18:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLA 200 AMG - 2014, 114.000 KM automatic

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Pri 20:27 Vetura , Pejë

Mercedes 250

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 05:25 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz GLA 220 cdi AMG line

23 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Korr 01:30 Vetura , Klinë

SHES MERCEDES BENZ AMG GLE 43 FULL EKSTRA

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione