Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | Jumper

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Jumper | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:35 Vetura , Ferizaj

Shitet citroen

2 600 EUR Price Reduced

Sot 11:12 Vetura , Ferizaj

Citroen juper viti 2010 rks 1 vit

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 Vetura , Prishtinë

citroen jumper urgjent

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Vetura , Prishtinë

Shitet citroen jumper 2.2 hdi pa dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 10:00 Vetura , Pejë

SHITET

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 16:28 Vetura , Viti

Citroen jumper 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 14:51 Vetura , Prizren

TRANSPORT ME KOMBI KOSVOV SHQIPRI )))))

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 10:42 Vetura , Skenderaj

Citroen Jumper Viti 2008 Pa dogan Disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 10:37 Vetura , Skenderaj

Citroen Jumper 2.2 Disel 2008 viti Pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 12:04 Vetura , Prishtinë

Citroën Jumper / 2018 / 2.0 Disel / 87500 Km

17 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Shk 22:34 Vetura , Prizren

Citroen juper

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 23:09 Vetura , Burim

Citroën jumper 2.0 HDI

3 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:58 Vetura , Pejë

Citroen Jumper 2.8 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:58 Vetura , Pejë

Citroen Jumper 2.8 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 01:05 Vetura , Pejë

Citroen Jumper 2.8 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 15:36 Vetura , Ferizaj

Citroen kombi

2 300 EUR

13 Shk 15:16 Vetura , Pejë

Citroen 2.2 HDI

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:54 Vetura , Lipjan

Shitet Citroen Jumper"NDRRIM "

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 21:46 Vetura , Lipjan

Shitet Citroen Jumper"NDRRIM "

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 23:02 Vetura , Fushë Kosovë

Pikap

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:34 Vetura , Prizren

Citroen Jumper 2.2 HDi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 06:36 Vetura , Prishtinë

Shiten kombit RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 02:33 Vetura , Fushë Kosovë

Pikap

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:35 Vetura , Lipjan

Shitet kamioneta

62 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 07:54 Vetura , Pejë

Shes kombi citroën diesel viti 2002

1 990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 16:00 Vetura , Vushtrri

Shitet citroen jumper

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 22:26 Vetura , Ferizaj

Citroen Jumper 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:26 Vetura , Ferizaj

Citroën Jumper

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 22:31 Vetura , Lipjan

“Citroen Jumper “ NDRRIM

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 20:38 Vetura , Gjilan

Cotroen kombi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 08:41 Vetura , Dardanë

Kombi me prekolic

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 19:58 Vetura , Prizren

Citroen jumper 2.0

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 19:52 Vetura , Prizren

Citroen bus

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 01:15 Vetura , Viti

shitet

123 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Nën 20:21 Vetura , Ferizaj

Citroen 1.6 hdi 1 vit rks vp 2009

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 15:38 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen kombi transporter

4 004 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 15:38 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen kombi transporter

4 004 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 01:13 Vetura , Prishtinë

Citröen Jumper

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 01:13 Vetura , Prishtinë

Citröen Jumper

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 23:49 Vetura , Vushtrri

Citroen

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 12:26 Vetura , Ferizaj

Citroen Jumper nga 2007 me 163.000km

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 13:37 Vetura , Pejë

Citroen jumper 2.0 disel

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 01:05 Vetura , Mitrovicë

Citroen i sapo ardhur nga gjermania

25 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 23:53 Vetura , Mitrovicë

Citroen

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 00:18 Vetura , Lipjan

Shitet Jumper i bardhe

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 17:20 Vetura , Ferizaj

Kombi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 09:30 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

Citroen Jumper 1.9 Turbo Ne gjendje te rregullt 049-306-493

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:24 Vetura , Mitrovicë

Shiter

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 10:07 Vetura , Ferizaj

CITRONE JUMPER 2.2 HDI ME DOGAN

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Jumper | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione