Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover | Discovery

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover Discovery | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:47 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim 1 muj rks

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:47 Vetura , Fushë Kosovë

LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TDI - Special Model

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:39 Vetura , Pejë

Shitet Landrover diskoveri 2.5 2000

5 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:01 Vetura , Prishtinë

Shes discovery td5 off road

12 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 12:08 Vetura , Drenas

PJSË PËR DISKOVERY LAND ROVER 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Mar 11:32 Vetura , Besianë

Shitet discovery td5 i punuar special

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 11:58 Vetura , Prishtinë

Land rover

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 09:06 Vetura , Ferizaj

Land Rover Discovery

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:30 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET LAND ROVER DISCOVERY 2

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 23:04 Vetura , Lipjan

Land Rover Discovery 2.5d Automatik 4x4 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 15:54 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery 3.0 HSE

47 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 06:45 Vetura , Ferizaj

Land Rover Discovery Pa Dogan

25 900 EUR

21 Tet 12:04 Vetura , Deçan

land rover td5 discovery

5 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 15:20 Vetura , Drenas

Land rover discovery 2.2

34 000 EUR

29 Sht 10:42 Vetura , Prizren

Landrover discovery1

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 12:25 Vetura , Drenas

Land rover discovery 2.2 sport

34 000 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Korr 23:25 Vetura , Prishtinë

Land Rover discovery

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 22:25 Vetura , Prishtinë

Land Rover discovery

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 00:48 Vetura , Prizren

Landrover offroad

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 04:51 Vetura , Ferizaj

shitet makina

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 04:29 Vetura , Prishtinë

Land rover

6 500 EUR

07 Maj 19:38 Vetura , Gjakovë

shitet landrover 2.0 dizel ekstrem i ruajtur si mren

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 08:21 Vetura , Malishevë

LandRover -DISCOVERY /OFFROAD

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:01 Vetura , Prizren

Land rover

8 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 11:28 Vetura , Deçan

Land Rover Discovery 2.7

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:55 Vetura , Dardanë

Shitet

22 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 11:47 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet me dele

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 23:04 Vetura , Prizren

LAND ROVER DISCOVERY3 2007 RKS 7ULSE

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 11:16 Vetura , Pejë

Shitet Xhipi Land Rover

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 20:55 Vetura , Prizren

LAND ROVER DISCOVER 3 HSE

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 21:20 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery 3 (anglez)

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 09:33 Vetura , Malishevë

Land Rover Discovery

6 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 20:00 Vetura , Ferizaj

Land Rover Discovery

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:09 Vetura , Therandë

Landrover Discovery

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 23:11 Vetura , Prizren

Land rover discovery 3 2.7 dizel rks 7muj

10 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 00:18 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Mar 20:17 Vetura , Ferizaj

diskovery 4x4 td 2.5 vp 99 rks i sk difernci def

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Mar 20:41 Vetura , Gjakovë

Landrover discovery RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:09 Vetura , Pejë

Td5

16 Jan 14:08 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery 3 2.7 dizell viti:2007 RKS

8 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 14:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Land Rover Discovery

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 19:42 Vetura , Fushë Kosovë

gjip

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 13:04 Vetura , Lipjan

Iveco Daily HPI 2.3 Diesel 35 S12 Viti 2006 RKS

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 09:53 Vetura , Prishtinë

pjes

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 08:33 Vetura , Prishtinë

pjes landrover

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 21:17 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery 3 2.7 dizell viti:2015 rks

8 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 21:22 Vetura , Drenas

Land Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 14:17 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery 2

5 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 09:44 Vetura , Prishtinë

shitet landrover 2.5 tdi

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover Discovery | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione