Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Master

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Master | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:17 Vetura , Gjakovë

Renault Master

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:55 Vetura , Gjilan

Renault Master 2.3dCi 2012 dhe 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Vetura , Prishtinë

Minibus Renault Master 2.8 20ULSE ME KLIM DOGAN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:44 Vetura , Pejë

Shitet renaulti boj edhe ndrrim

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:51 Vetura , Shtime

Shitet renault master

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:08 Vetura , Gjakovë

renault master automatik 2.3 dci

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 13:54 Vetura , Gjilan

Renault Master 2.5

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 18:02 Vetura , Pejë

URGJENT Shitet Renault Master

7 600 EUR

23 Shk 00:46 Vetura , Ferizaj

shes Renault 2.5 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Shk 21:00 Vetura , Ferizaj

Renault master 2007 shitet urgjent

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 23:38 Vetura , Ferizaj

shitet renault master 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:04 Vetura , Gjilan

Renault Kombi 2.4

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Jan 13:50 Vetura , Gjakovë

renault master automatik

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 00:59 Vetura , Klinë

Renault Master

3 500 EUR Price Reduced

27 Dhj 20:19 Vetura , Gjakovë

Renault master 2.3 DCI AUTOMATIK

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 08:51 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi Renault master 2.5 cdi viti 2009 rks 2 muj boj ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Dhj 20:11 Vetura , Gjilan

Renault Master 2.5 dizell i sapo ardhur nga Zvicra����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 23:05 Vetura , Ferizaj

Renault master

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Dhj 18:06 Vetura , Gjilan

Shitet Renault Master 2.5 i sapo ardhur nga Zvicra����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 17:53 Vetura , Ferizaj

Renault master

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 23:10 Vetura , Prizren

Renault Master

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 17:22 Vetura , Prizren

Komi

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 19:14 Vetura , Pejë

Kamionet - Renault Master

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 18:35 Vetura , Drenas

Reno

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 21:29 Vetura , Prishtinë

Shes Renault master 2.5 diesel targa gjermane

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 11:06 Vetura , Klinë

Shitet renault master

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 14:53 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Sht 22:29 Vetura , Prizren

Renault Master 2.2 dizel��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 12:28 Vetura , Pejë

Renault Master - Kamionet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:52 Vetura , Pejë

Renault Master - Kamionet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 04:18 Vetura , Therandë

Shitet kamioni

2 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 23:40 Vetura , Pejë

Shitet kombi Renault

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 13:40 Vetura , Gjakovë

Renault master

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 22:59 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 22:59 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 22:59 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 23:07 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 17:27 Vetura , Burim

Shitet Renault Master

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 18:49 Vetura , Drenas

Renault Master 2.5

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:34 Vetura , Drenas

Renault Master 2.5 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 11:08 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 15:35 Vetura , Klinë

Renault Master 2.7 dci

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 07:31 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:20 Vetura , Klinë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 12:32 Vetura , Gjilan

Minibus

16 Maj 12:22 Vetura , Rahovec

shitet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 08:35 Vetura , Therandë

Renault Master viti 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Pri 17:07 Vetura , Gjakovë

Shitet Renaul Master

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet. kombi gjithqka ne rregull

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:19 Vetura , Fushë Kosovë

Renault master me klim dhe temomat

7 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Master | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione