Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Campo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Campo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:03 Vetura , Drenas

Opel kombo 1.7 dizell me klim 2010

330 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 13:14 Vetura , Prishtinë

Pikapi 1.7 Dizel Japan Regjistrim 02.02.2024 viti 97

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 08:14 Vetura , Lipjan

Opel Combo 1.7 2003

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 10:32 Vetura , Ferizaj

Opell combo 1.7 cdti pa dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 09:24 Vetura , Ferizaj

Opel combo 1.7 dti

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:13 Vetura , Ferizaj

Opel compo 3.1

4 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 13:35 Vetura , Ferizaj

Opel campo

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 14:32 Vetura , Kastriot

Opel Combo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 17:54 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Campo Fourgon

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 13:38 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Campo Fourgon

5 500 EUR

26 Dhj 20:54 Vetura , Pejë

OPEL CAMPO 2.5 DISEL INTERCOLOR 4X4 I SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 13:08 Vetura , Vushtrri

Shitet pikapi

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 02:56 Vetura , Therandë

Shitet opel combo

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 09:02 Vetura , Deçan

Opel Campo OFFROAD 4X4

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 00:56 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 23:13 Vetura , Ferizaj

Opel combo 1.3 CDTI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 08:16 Vetura , Deçan

Shitet opell campo

3 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 22:34 Vetura , Kaçanik

Shitet opel combo 1.7 dti

2 400 EUR

13 Gush 15:16 Vetura , Shtime

Shes opel combo 1.7 dizell

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 15:16 Vetura , Shtime

Shes opel combo 1.7 dizell

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Gush 12:39 Vetura , Gjakovë

Opel kombo 1.7 dizell

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 18:04 Vetura , Pejë

Gjipi opel combo 3.1 turbo dizell

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Qer 21:50 Vetura , Ferizaj

Shitet pikap Opel Cambo

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 17:56 Vetura , Pejë

Shitet xhipi 4X4

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 23:15 Vetura , Therandë

Opel campo isuzu 3.1 turbo dizel

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 14:37 Vetura , Prishtinë

U shitt flmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 21:04 Vetura , Shtime

Shitet xhipi opel campo 3.1

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 17:08 Vetura , Gjakovë

She's Opel combo 1.7 japan

1 390 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 09:57 Vetura , Drenas

Pikab

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 02:23 Vetura , Ferizaj

OPEL COMBO 1.3CDTI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 18:47 Vetura , Gjilan

Shitet opel combo c

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 09:57 Vetura , Ferizaj

Opel combo 1.7D

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 09:32 Vetura , Drenas

Pikab

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 21:16 Vetura , Burim

Pikap Campo

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 21:00 Vetura , Pejë

Opel Combo

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 19:19 Vetura , Prishtinë

Opel Combo

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 10:04 Vetura , Viti

Gjip

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:29 Vetura , Gjilan

Opel combo 1.7 cdti

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 15:51 Vetura , Pejë

Opel Combo

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Shk 16:39 Vetura , Ferizaj

Opel campo 3.1

4 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 14:20 Vetura , Deçan

Opel campo

5 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 11:02 Vetura , Kastriot

Opel Combo Diesel 1.7 Japan 147mi tkalume 048 35 33 34

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 03:17 Vetura , Ferizaj

Opel compo isuzi

4 900 EUR

05 Jan 18:11 Vetura , Pejë

Shitet Opel cambo 1.7 Dizel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 20:19 Vetura , Ferizaj

shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Nën 16:14 Vetura , Besianë

Corza

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 11:42 Vetura , Gjilan

vetur

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:11 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 12:11 Vetura , Ferizaj

Opel combo 1.7

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 19:15 Vetura , Prishtinë

Shitet opeli

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Campo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione