Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Saab Të gjitha në Kosovë

9-3 , 120
9-4X , 1
9-5 , 58
9-7X , 3
900 , 4
9000 , 5
96 , 6
99 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Saab | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Mar 14:01 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Pejë

SAB 2.0 BENZIN VITI 2000 KABRIO TARGA TE BELGJIKES

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 19:18 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Sab 1.9 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 19:30 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Shitet sab 1.9 dizel asht ero 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 19:21 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Mitrovicë

Shitet sab 1.9 dizele asht ero 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 14:31 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

SaaB 2.3benzin

780 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Tet 12:00 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

SaaB 2.3 benzin ingjeksion

780 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 06:00 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Shitet sab 1.9 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 00:44 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Sab shum i rujtum vizi 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 09:31 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Sab 1.9 viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 18:18 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Pejë

Sab shitet 1.9 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:01 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Mitrovicë

Sab shitet 20051.9 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 15:55 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Mitrovicë

Shitet aab

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 15:14 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Saab Rks deri 06.01.2024

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 10:50 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Saab Rks deri 06.01.2024

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 10:29 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Shtime

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 19:57 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Pejë

Saab 1.9 disel automatik i sapo ardhur nga zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 11:14 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Besianë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 14:07 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Saab 9-3

1 900 EUR

26 Qer 20:27 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Saab 9-3

1 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Maj 10:57 Vetura  ·  Saab  ·  9-7X  ·  Prishtinë

Shitet sab 2.3 benzin v6 targa te huaja

900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 15:35 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Fushë Kosovë

Shitet vetura Saab vector 9-5

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:24 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Pejë

Saab 9-5 1.9 Tid me tabela te zvicres euro 4

15 Mar 19:07 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Pejë

Saab ne shitje

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 09:49 Vetura  ·  Saab  ·  99  ·  Kastriot

Saab

650 EUR

19 Dhj 18:14 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Saab 9.3

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 00:28 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Shitet vetura Saab

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 00:25 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Shitet vetura Saab

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 22:28 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Gjakovë

Saab 9-3 sedan automatik 1.8 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:53 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Pejë

Hasan

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 17:58 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Ferizaj

Saab 2.2Dizel Viti:2003 Rks:5Muj

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 17:36 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet Saab 2.2Dizel Viti:2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 21:46 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

saab

850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 21:49 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Deçan

Saab

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Shk 16:49 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

Saab 2.0 benzine Automatik

4 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 16:18 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Drenas

Shesi ose nderroj saab-93

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Sht 22:14 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Ferizaj

Shes (pjesë) per SAAB Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 19:37 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Ferizaj

Saab tiD 1.9 Vector Sport 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 10:26 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Prishtinë

Shitet saabi

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 13:17 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Gjakovë

Saab 9-3 1.9 tdi

2 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 09:49 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Pejë

Saab 9-3 1.9 tid 2006

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 17:45 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Saab

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 20:02 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Prishtinë

Shes SAAB 9-5 3.0 V6 me tabela të Zvicrres në gjendje perfek

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 12:43 Vetura  ·  Saab  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shes pjes per SAAB Automatik

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 15:29 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prishtinë

SAAB 9-3

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 07:41 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Ferizaj

Shes urgjent sab shum gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 07:33 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Ferizaj

Shes urgjent sab shum gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:26 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Prizren

Saab 9-5 1.9 dizell automatik

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 00:31 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Mitrovicë

i Shitur

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Pri 02:05 Vetura  ·  Saab  ·  9-5  ·  Ferizaj

Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Pri 02:57 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Prizren

Vetura ne shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Saab | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione