Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | 100

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi 100 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 20:57 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Mar 20:36 Vetura , Mitrovicë

BLEJ AUDI 80.90.100.GOLF 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 16:27 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 21:09 Vetura , Gjakovë

Dyer per garazha

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 21:22 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Shk 15:34 Vetura , Malishevë

Fw tauran

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 20:37 Vetura , Mitrovicë

Shes Pjes Per Audi 100

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 19:43 Vetura , Skenderaj

Urgjent

520 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 19:57 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 22:41 Vetura , Ferizaj

Shiten 2 krevetat

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 22:40 Vetura , Ferizaj

Shiten 2 kreveta

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Drenas

AUDI 100 quattro Oldtimer

2 700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
26 Tet 16:09 Vetura , Mitrovicë

blej audi 80,90,100

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 23:30 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 23:24 Vetura , Lipjan

Guma

350 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 18:43 Vetura , Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:30 Vetura , Fushë Kosovë

pjese per audi 100/a6 c4 2.5tdi

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 17:06 Vetura , Prishtinë

Karrika per kuzhin

3 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 03:12 Vetura , Gjilan

Audi 100 2.3 rks U shit U Shit

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 21:38 Vetura , Gjilan

Audi

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 22:19 Vetura , Ferizaj

Shes audin 100 cc

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 20:41 Vetura , Therandë

Shes shporetin e nxemjeve vetem me dru

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 21:06 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 12:29 Vetura , Drenas

Audi 100 C4 RKS I Skadum boj ndrrim

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Pri 22:01 Vetura , Prishtinë

Audi 100

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 23:24 Vetura , Prishtinë

Shitet hyundaj

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:32 Vetura , Gjilan

Ndrroj pishinen familjare me ndonje vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 06:08 Vetura , Fushë Kosovë

Audi

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Jan 13:58 Vetura , Lipjan

Shes audi 100 ni pronar 10 vite

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Jan 03:18 Vetura , Drenas

Rimorkio

210 EUR

07 Jan 23:17 Vetura , Drenas

Rimorkio

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 14:30 Vetura , Pejë

Shitet Ndrrohet Audi C4 Gjendje Tmir

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 22:35 Vetura , Shtime

Shiten fellnet R17

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 06:29 Vetura , Skenderaj

Audi c4 2.5 TDI, RKS deri ne gusht 2022

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Dhj 14:08 Vetura , Prishtinë

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Dhj 00:52 Vetura , Prishtinë

I SHITUR FLMM ��

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 13:10 Vetura , Artanë

hello

123 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 05:10 Vetura , Prishtinë

CORSAIR VENGEANCE RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz C16 Desktop

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 23:33 Vetura , Mitrovicë

U shit...

399 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 13:30 Vetura , Mitrovicë

Kombi t4

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 10:29 Vetura , Prishtinë

SHES KOMPLET MOBILJET E BANESES

3 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 01:25 Vetura , Prishtinë

Fasada,Glet,Mallter Me Maqin,Knauf,Stiropor etj.

5 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Tet 17:56 Vetura , Pejë

Kunguj per pite

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 07:27 Vetura , Prizren

Shes kopresorii

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 17:43 Vetura , Gjilan

Goma MS 16 2copa 25€

25 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 10:38 Vetura , Besianë

Audi 100

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 01:32 Vetura , Gjilan

Audi 100

19 Sht 17:18 Vetura , Besianë

Shes

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 22:23 Vetura , Prishtinë

Shiten gumat 195 65 15

55 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 09:35 Vetura , Besianë

Audi 100

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi 100 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione