Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Hyundai | Getz

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hyundai Getz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 00:41 Vetura , Gjilan

Hunday getz 1.5 crdi

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:22 Vetura , Gjakovë

Hyundai Getz 1,1 benzin viti 2004 rks

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 22:36 Vetura , Lipjan

Hyndai benzin 1.3 rks 1 vit

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 22:21 Vetura , Viti

pjes Hyundai getz 1.5 diesel dhe benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 20:06 Vetura , Lipjan

Hundai benzin 1.3 ekstra i rujtun rks 6 muj

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 23:43 Vetura , Kaçanik

Veture

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 00:06 Vetura , Prizren

Honday

650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 10:15 Vetura , Mitrovicë

U SHIT, FLM! Hyundai GETZ

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 11:39 Vetura , Viti

HONDAY GETZ 1.1 BENZIN ME KLIM VITI 16.03.2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 15:48 Vetura , Ferizaj

HONDAY GETZ 1.1 BENZIN ME KLIM VITI 16.03.2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 13:53 Vetura , Gjilan

HONDAY GETZ 1.1 BENZIN ME KLIM VITI 16.03.2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 13:19 Vetura , Ferizaj

Shitet Honday getz

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 21:13 Vetura , Gjilan

Hyundai Getz 1.5

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 21:26 Vetura , Gjilan

Hyundai Getz

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 18:30 Vetura , Viti

veture ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 04:10 Vetura , Prishtinë

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:22 Vetura , Vushtrri

Honday Getz 1.5 Disel rks 5 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 18:18 Vetura , Prishtinë

Hyundai getz

36 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 23:46 Vetura , Prishtinë

Pjes per Hyundai Getz

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 08:27 Vetura , Lipjan

Hyndai benzin 1.4 tip top regjistrim 1vit

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Mar 23:21 Vetura , Prishtinë

Shes hyundai getz 1.5 dizel

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 13:52 Vetura , Vushtrri

Hyndai Getz dizel rks

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 14:37 Vetura , Vushtrri

HONDAY GETZ 1.5 DISEL RKS 11 MUJ 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 23:43 Vetura , Prizren

Hyundai Getz

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 16:20 Vetura , Gjilan

Shitet

900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 14:53 Vetura , Prishtinë

Hyundai getz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 18:54 Vetura , Prishtinë

Hyunday 1.1 benzin

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 22:48 Vetura , Mitrovicë

vetura ne shitje

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:25 Vetura , Mitrovicë

hyunday

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 15:44 Vetura , Pejë

shitet vetura

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:14 Vetura , Gjilan

honday getz

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:44 Vetura , Prizren

Hyundai Getz

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:24 Vetura , Shtime

shitet hyunday getz 2008 disel

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Pri 17:16 Vetura , Pejë

Qmim i padiskutushen

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:41 Vetura , Lipjan

I REZERVUAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 08:21 Vetura , Prishtinë

Hyundai getz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 08:20 Vetura , Prishtinë

Hyundai getz 1.5 diezell

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 18:00 Vetura , Prishtinë

Honday Getz 1.5CRDI Viti Prodhimit 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 13:37 Vetura , Fushë Kosovë

Hyundai GETZ 1.5 DIZEL

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 21:54 Vetura , Pejë

Shitet Hyundai Getz

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 18:28 Vetura , Klinë

Hyundai

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
21 Gush 18:43 Vetura , Malishevë

Shes kerrin

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 20:02 Vetura , Mitrovicë

vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 16:34 Vetura , Ferizaj

Hyundai Getz 1.1 Benzinë 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 17:51 Vetura , Gjakovë

Hyundai Getz 2007 1.4

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:20 Vetura , Pejë

Hyundai getz 1.4 16v

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 13:07 Vetura , Pejë

Hyundai Getz 1.3 benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 13:46 Vetura , Pejë

Hyundai 1.3 benzin

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 20:52 Vetura , Pejë

Hyundai 1.2 benzin automatik

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:11 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hyundai Getz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione