Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Vaneo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz Vaneo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:39 Vetura , Prishtinë

MERCEDES VANEO 1.7 CDI, VITI 2005, ME KLIM

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 21:18 Vetura , Lipjan

Shitet Pa Dogan Mercedes Vaneo

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 17:04 Vetura , Gjilan

Mercedes Vaneo 1.7 cdi Automatik viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 12:37 Vetura , Gjilan

Mercedes Vaneo 1.7 cdi Automatik viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 01:18 Vetura , Prizren

Shitet mercedes vaneo 1.7 cdi 10 muj regjistirm

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 15:38 Vetura , Shtërpcë

Mercedes Vaneo 1.7 Disel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 11:26 Vetura , Shtërpcë

Mercedes Vaneo 1.7 Disel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 01:03 Vetura , Prizren

Shitet mercedes vaneo 1.7 cdi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 01:03 Vetura , Prizren

Shitet mercedes vaneo 1,7 disel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 08:03 Vetura , Deçan

MERCEDES BENZ VANEO 1.7 DIZEL ME TARGA TE HUJA

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 15:00 Vetura , Prishtinë

Bej transportin

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 09:20 Vetura , Pejë

Mercedes vito 108

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 17:18 Vetura , Besianë

MERCEDES VITO 220 CDTI VITI 2010 RKS 10.2022

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 11:04 Vetura , Ferizaj

Mercedes vaneo 1,7 cdi automatik 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:45 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz Vaneo 1.7 dizel transporter

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 22:09 Vetura , Ferizaj

1.7dizell rks

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 10:44 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura automatike 1.7

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 21:35 Vetura , Besianë

Shes mersedes vaneo 2350 euro

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 13:41 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz (pikapo)

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 08:46 Vetura , Prishtinë

SHES MERCEDES VANEO 1.7 CDI VITI 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 04:01 Vetura , Drenas

Kombi

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 10:26 Vetura , Pejë

Mercedes Vito

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 10:10 Vetura , Deçan

Mercedes Vaneo 1.7 ne gjendje tip top

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 17:55 Vetura , Prizren

MERCEDES VANEO DIZELL

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 22:48 Vetura , Lipjan

shitet vito dizell rks skaduar qmimi 2450

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 19:09 Vetura , Prishtinë

Merc vaneo.diz.ardhur tash nga gjermanija

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 08:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vaneo 1.7 cdi

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:56 Vetura , Therandë

Shitet mercedesi

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 21:30 Vetura , Rahovec

Mercedes vaneo 1.7 dizell 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 21:12 Vetura , Rahovec

Mercedes vaneo 1.7 dizell 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 18:27 Vetura , Prishtinë

Mercedes T814

7 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 17:53 Vetura , Besianë

Disel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 11:47 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes Vaneo gjendje te mire

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 10:45 Vetura , Gjilan

Mercedes vaneo 1.7 CDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 23:19 Vetura , Prizren

U SHIT ������

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 16:21 Vetura , Shtime

Mercedes Vaneo 1.7

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 09:39 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes-vaneo.automatik Cdi 2002 rks 1vit

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 23:18 Vetura , Ferizaj

Shitet kamjoni me kran edhe kiper

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 12:59 Vetura , Prishtinë

mercedes vaneo 170 cdi pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Shk 23:13 Vetura , Prishtinë

mercedes vaneo 1.7 cdi viti 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Jan 08:39 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz vaneo

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 13:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes Vaneo 1.7 CDI Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 08:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mercedes vaneo 2004 baj edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 23:57 Vetura , Prishtinë

U shit 3950 malli i mir

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 18:45 Vetura , Prizren

Mercedes Vaneo

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 18:29 Vetura , Prizren

Mercedes Vaneo

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 18:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Benz Vaneo

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 18:43 Vetura , Therandë

Shitet

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 15:01 Vetura , Prishtinë

mercedes vaneo 170 cdi pa dogan

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 19:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ose ndrrohet mercedes vaneo 170 cdi 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz Vaneo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione