Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Viano

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz Viano | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 22:04 Vetura , Lipjan

Mercedes-Benz 111 vito

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:55 Vetura , Fushë Kosovë

shitet

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Jan 12:57 Vetura , Mitrovicë

Mercedes vito disel viti 2012

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 00:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes sprinter

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 23:43 Vetura , Gjakovë

Mercedes Vito

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 19:17 Vetura , Lipjan

Mercedes

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 13:38 Vetura , Gjakovë

Mecerdes-Benz 111 Maxi ������

40 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 11:48 Vetura , Gjakovë

shes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 12:30 Vetura , Gjakovë

Mercedes benz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 15:35 Vetura , Viti

BENZ

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 11:23 Vetura , Gjakovë

Ne shitje

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 11:10 Vetura , Gjakovë

Ne shitje

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 01:03 Vetura , Prizren

mercedes benz

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 12:36 Vetura , Therandë

Mercedes benz Viano

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 21:44 Vetura , Skenderaj

KAMJON Shitet per shkaqe jo perdorimi

11 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Gush 23:44 Vetura , Besianë

Shitet Vito

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 23:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito-Viano CDI 220 DIESEL VIP

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 17:04 Vetura , Vushtrri

Mercedes vito 2,2 motorr

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Qer 23:52 Vetura , Rahovec

Mercedes vito

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 20:35 Vetura , Prizren

Mercedes vito 113 cdi

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 12:48 Vetura , Lipjan

Mercedes vito me 5 ulse ne librez me rks

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 03:20 Vetura , Viti

mercedes vito 115 2,2 dizell 4x4 max

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 20:39 Vetura , Therandë

Shitet urgjent Sprinteri 315 cdi Automatik

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Jan 14:03 Vetura , Viti

mercedes vito 115 2,2 dizell 4x4 max

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 10:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz Vito 111

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 08:44 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz Vito 111

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 15:19 Vetura , Prishtinë

Vito me frigo 920 euro

920 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 09:06 Vetura , Kastriot

mercedes vito 110d 2.3

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 08:17 Vetura , Mitrovicë

shes

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 20:10 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes Vito 2.2 CDI

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 10:52 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Viano / 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Korr 21:50 Vetura , Rahovec

Shitet Mercedes Vito 115cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 09:42 Vetura , Prishtinë

Shitet sprinter 413 cdi targa te huaja frigo dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 22:06 Vetura , Prizren

Mercedes Vito 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 20:56 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes Vito 111 cdi

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 14:36 Vetura , Lipjan

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007 Urgjend vetem sot dhe neser

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 13:20 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz Vito 111

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 20:33 Vetura , Besianë

U shit

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes vito vip 9 persona me tv

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 20:01 Vetura , Therandë

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 20:32 Vetura , Therandë

Urgjent

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:48 Vetura , Prishtinë

Shitet ne gjendje super te mir

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 15:27 Vetura , Prizren

Qazim

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 19:33 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet mercedes 2004 dizell timon angles

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 11:43 Vetura , Skenderaj

Ferguson 539

3 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 02:24 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Vaneo 2002 disel cdi 1.7 automatic

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 13:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes vito 109 CDI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 22:23 Vetura , Prishtinë

Mercedes vito 109 CDI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 23:36 Vetura , Prishtinë

Mercedes Vito 109 CDI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz Viano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione