Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Crafter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Crafter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:00 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:36 ,

VW CRAFTER 2.0 TDI MANUAL FRIGO

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:59 ,

VW Crafter dizel 2010 .me ulse.(9)+5 1vit regj.

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dogan Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:15 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja pa doga 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 ,

Vw crafter 2.5 tdi targa te huaja dupllo goma 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 ,

CRAFTER 2007 ME DOGANE TE PAGUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

VW CRAFTER | 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

CRAFTER 2.5 TDI Automatik

6 120 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:20 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:19 ,

CRAFTER 2.0 TDI VITI 2013 PA DOGAN boj ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:45 ,

shes w crafter me dugan te pagume

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:00 ,

Vw crafter 2.5 Tdi Frigo

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:15 ,

Crafter 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 13:33 ,

SHITET KOMBI CRAFTER MAXI 2.5 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 14:37 ,

Shitet kombi maxi

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 09:12 ,

VW CRAFTER TDI 167XXXKM 2013 FULL OPSIONE

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 16:26 ,

Shes VW Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 18:29 ,

Crafter max

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 15:19 ,

SHES VW GRAFTER 3.5 NAFTË 2012

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 18:53 ,

Shes kombi craffter maxi

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 09:19 ,

vw crafter 2.5

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 20:54 ,

Shitet Minibus Crafter 2.5 Nafte

11 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Mar 19:05 ,

Crafter max

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:05 ,

Crafter max

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 09:13 ,

Shitet Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 07:37 ,

shitet kombi wolfswagn krafter i nga zvicrra mundsi ndrrimi

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 22:25 ,

VW Crafter 2.0 BiTdi CH

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 13:06 ,

VW Crafter 35 2.5 AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:56 ,

VW CRAFTER 2.5 ����

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 11:14 ,

Shes T4

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 13:13 ,

vw crafter 2.0 tdi 136 ps 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 19:53 ,

WCRAFTER 2.5 2010 me ulse (14).

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 16:58 ,

Vw crafter 2,0 tdi 2012 pa dogan

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 15:41 ,

Auto bartje 24 h

25 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 20:54 ,

Crafter

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:17 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 08:29 ,

VW Crafter 35 20.BiTDi CR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 11:16 ,

Shitet kombi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:32 ,

Crafter

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 19:02 ,

Cafter

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:47 ,

Vw crafter 2.5

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 09:08 ,

Cafter frigo

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 00:46 ,

Vw crafter 2.5 maxi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 20:09 ,

Vw Crafter ADBLUE

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 00:24 ,

VW Crafter

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 15:07 ,

Crafter kombi dupllak 2.5 tdi

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Nën 18:01 ,

Gjakov

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 14:31 ,

VW Crafter 2.5 TDI 2011 me regjistrim me fatur

6 660 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Crafter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione