Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 200

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 200 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:40
Linku:
,

Shes kerrin ne gjendie tmir

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dje 21:51 ,

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:21 ,

E 200

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:40
Linku:
,

Shes kerrin ne gjendie tmir

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:15 ,

Shitet Mercedesi 200 D

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:52 ,

Mercedes Benz C 2.0 benzin automatik rks 1 vit

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 07:26 ,

Ulse per MERCEDES W124

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 18:29 ,

Shitet Kamioni Mercede Benz 608 dhe Eskavatori Mal 90

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 16:01 ,

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 09:14 ,

Mercedes C200cdi ��

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:30 ,

I SHITUR /MERCEDES BENZ C200/ 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 17:26 ,

Mercedes 200 diesel

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 19:21 ,

Mercedes Benz 200D

1 850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Gush 17:08 ,

MERCEDES BENZ C200/ 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 15:35 ,

Mercedes C200 2.0 Dizel RKS

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 14:53 ,

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 12:15 ,

Shitet Mercedes W124 200D Ne Gjendje Teper Te Mir

2 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:23 ,

Mercedes Benz C Class 200

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 10:23 ,

Mercedes Benz

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 21:26 ,

Mercedes benz B 200 cdi

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 11:31 ,

Mercedes Benz 200D

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 14:04 ,

Veture

2 880 EUR Price Reduced

Viti: 1981
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 00:30 ,

shitet kombi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 23:22 ,

Shitet crafterin

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 23:07 ,

Mercedes Benz compresor 200

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 23:37 ,

Mercedes A class

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 12:34 ,

Mercedes 190 d

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 23:26 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:16 ,

MERCEDES 200d 1987 rks

1 380 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 13:12 ,

Mercedes cklas automatik viti 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 10:18 ,

Mercedes cklas automatik viti 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 10:27 ,

Mercedes

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 08:26 ,

Mercedes c 220 cdi automatik rks 2002

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 04:10 ,

SHese Mersedes c 200 cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 14:44 ,

shitet benzi gjendje shkelqyer

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Qer 08:06 ,

SHITET MERCEDES BENZ

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 08:15 ,

Shitet Mercedes B 200CDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 17:54 ,

Mercedes Benz 200D U shit Flm��

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Qer 11:38 ,

Mercedes cdi autimatik

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 11:40 ,

Mercedes 200

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 12:12 ,

Shitet Mercedes 200D

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 16:28 ,

Mercedes Benz C200 Automatik

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 23:18 ,

Mercedes Benz

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 11:37 ,

u shit

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Qer 11:29 ,

shitet mercedes c200 viti 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 02:05 ,

Mercedes AMG 200

26 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 21:01 ,

Shitet Mercedes benz c200

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:52 ,

Mercedes benz

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 23:32 ,

Mercedez - Benz

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 20:32 ,

Shite mercedesi benz E 200

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 200 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione