Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class

GLC 220 , 13
GLC 250 , 38

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 11:10
Linku:
Vetura , Gjakovë

Mercedes GLC 220d AMG 4Matic 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 250 CDI 4 MATIC AMG LINE 204 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 11:10
Linku:
Vetura , Gjakovë

Mercedes GLC 220d AMG 4Matic 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Mar 16:22 Shitorja Vetura , Pejë

Mercedes-Benz GLC 250cdi 4 Matic Viti 02/2017 Night-Paket Ex

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:53 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLC 250, 4MATIC, AMG line

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Mar 23:20 Vetura , Vushtrri

Mercedes GLC250D 204PS

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 08:22 Vetura , Prishtinë

E shes makinën ose ndrrim me banesë

58 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 16:02 Vetura , Rahovec

Shitet GLC 220 CDI viti prodhimit 09/12/2016

27 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 03:56 Vetura , Mitrovicë

Mercedes GLC 250

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Jan 14:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLC 250d

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 19:11 Vetura , Pejë

Mercedes

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 11:01 Vetura , Vushtrri

GLC 220

32 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes Glc 250 d

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 13:00 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLC300 4matic

52 000 EUR Price Reduced

31 Gush 18:42 Vetura , Klinë

Mercedes GLC 250D 4M

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 21:37 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ GLC250

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 17:37 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mercedes GLC viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 20:39 Vetura , Burim

Mercedes

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 09:52 Vetura , Therandë

Nderrojë veturen me Banes ne Suharek

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Maj 10:23 Vetura , Mitrovicë

Mercedes ne shitje

49 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 20:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 350e 4MATIC HYBRID

38 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Maj 20:15 Vetura , Prishtinë

Mercedes GLC 350 E 4 Matic HYBRID

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Maj 20:27 Vetura , Prishtinë

Ndrrim me banes

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 17:03 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Glc 220

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:26 Vetura , Ferizaj

SHITET VETURA

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 17:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Jan 11:21 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC250 2.2 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:34 Vetura , Prishtinë

Glc 250

35 900 EUR

07 Jan 15:33 Vetura , Prishtinë

Glc 250

35 900 EUR

02 Jan 20:05 Vetura , Ferizaj

Mercedes GLC250 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 22:33 Vetura , Ferizaj

mercedes benz GLC- AMG,,, U SHITË

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 21:42 Vetura , Pejë

mercedes benz GLC 250- AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 23:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz GLC Coupe 250d 4matic (Air matic)

39 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 10:54 Vetura , Prishtinë

GLC 350e 4Matic AMG of Norwegian NGO that came to Pristine

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Tet 13:42 Vetura , Artanë

SHITET Mercedenz- Benz GLK 220cdi

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 17:21 Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 350 Germany

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Gush 22:57 Vetura , Prishtinë

Hitno

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Gush 09:29 Vetura , Ferizaj

mercedes benz GLC- AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 09:29 Vetura , Ferizaj

mercedes benz GLC- AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 09:29 Vetura , Ferizaj

mercedes benz GLC- AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 13:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi Glc 220 4x4

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 19:37 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz GLC 250d 4matic Dizel

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Maj 21:11 Vetura , Pejë

Mercedes Benz GLC 250

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 10:34 Vetura , Besianë

Mercedes Benz GLC 250 d 4Matic 9G-TRONIC AMG Line

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Jan 13:32 Vetura , Vushtrri

Mercedes-Benz GLC -Klasse GLC 220 d 4Matic*LED*AHK*Kamera*Na

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 23:40 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz GLC -Klasse GLC 220 d 4Matic*LED*AHK*Kamera*Na

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 20:25 Vetura , Besianë

Është në gjendje shumë të mirë

34 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 19:34 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLC250 d 12/2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 00:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Benz GLC250d 4matic

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 21:46 Vetura , Besianë

Mercedes Vito 111

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 12:05 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz GLC 220d 4Matic 9G AMG

45 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione