Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 20:25
Linku:
,

Volvo V70 2.0 150 PS Automatik Distronic -16

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:30
Linku:
,

VW Tiguan 2.0 TDI 2016

Histora e veturës

17 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:25
Linku:
,

Mercedes Benz Vito 315 CDI 150HP Automatike

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

27 Shk 10:41 ,

Kollomoq

0,25 EUR

Sot 10:16 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN DHE PA DOGAN 2000/2019

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:16 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN DHE PA DOGAN 2000/2019

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN DHE PA DOGAN 2000/2019

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

Shes hyndai trajet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:47 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK CLIMATRONIC RKS ����

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Auto Pjes Servis BMW Ferizi

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:32 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 ,

Seat Leon 1.9TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 20:25 ,

Opel Zafira 2009 ne shitje

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 15:16 ,

Shes Mercedes G 4x4 7 ulse 3.0 dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 14:08 ,

MERCEDES E 270 CDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 18:44 ,

range rover rks 2009 1 pronar nga prodhusi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 12:28 ,

Shes Pjes Per Audi 100

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 10:02 ,

Ford Kuga Automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 22:08 ,

pikap

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 10:33 ,

SHES Audi Q5 Quatro

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 08:36 ,

Poodle

1 EUR

26 Korr 22:14 ,

Shitet golf 4 1.9 TDI viti 2000 regjistrim 1 vit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 16:17 ,

SHES AudiQ5 tip top

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 10:07 ,

Pjes per MERCEDES

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione