Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Kuga

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Kuga | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:11 Vetura , Prishtinë

Ford Kuga 2.0 TDCi Automatik 4x4, Viti 2015!

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:32 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 Vetura , Lipjan

Ford Kuga 045290107

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 11:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Kuga 2.0 TDCI 4wd Titanium S Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 11:46 Vetura , Pejë

Ford Kuga 2015 Automatik, pak kilometra

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Mar 18:49 Vetura , Klinë

Vetura Ford kuga

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 15:02 Vetura , Pejë

FORD KUGA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 21:18 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Ford Kuga

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 13:14 Vetura , Pejë

Ford Kuga 2.0 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 23:53 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 11:20 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 23:38 Vetura , Lipjan

Ford Kuga 2.0tdci Automatik 4x4 Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:59 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga 2.0dizell AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 00:44 Vetura , Prishtinë

Ford kuga per shitje

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Tet 11:12 Vetura , Pejë

Ford Kuga 2.0d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 13:21 Vetura , Pejë

Ford Kuga

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 13:17 Vetura , Pejë

Ford kuga 2.0d 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 13:17 Vetura , Pejë

Ford kuga 2.0d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 11:20 Vetura , Vushtrri

Ford kuga

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 13:18 Vetura , Prizren

Shitet ford kuga 4x4

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 01:47 Vetura , Gjilan

Ford Kuga 2.0 TDCI 4×4 Titanium Full 2015

15 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 18:46 Vetura , Gjilan

Ford Kuga 2.0

15 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Tet 12:59 Vetura , Vushtrri

Ford kuga

1 EUR

24 Sht 16:36 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford Kuga 2.0 tdci

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 19:17 Vetura , Vushtrri

Ford 2.0 2017

12 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 16:09 Vetura , Therandë

Shitet Ford Koner 1.8 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:51 Vetura , Therandë

Shitet ford koher

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:39 Vetura , Gjilan

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 13:44 Vetura , Gjilan

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Titanium Automatik Full 2015 RKS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 00:17 Vetura , Prizren

FORD KUGA

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 12:24 Vetura , Rahovec

Ford Kuga 2.0 4x4

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 23:46 Vetura , Prizren

FORD KUGA GJIP

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 00:24 Vetura , Prizren

Ford Kuga

69 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 14:11 Vetura , Prishtinë

Ford Kuga 4x4 Dizel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 18:33 Vetura , Gjakovë

Ford Kuga 4x4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 13:04 Vetura , Prishtinë

Ford Kuga

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 23:10 Vetura , Prizren

FORD KUGA 4x4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:10 Vetura , Prizren

Ford Kuga

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 19:46 Vetura , Dardanë

Shitet Ford Kuga TDCi 4x4 2011

12 000 EUR

07 Korr 17:26 Vetura , Therandë

Ford Kuga

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 18:15 Vetura , Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:20 Vetura , Prizren

Ford Kuga 2.0 Dizel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 12:04 Vetura , Skenderaj

Ford Kuga 2.0 CDTI RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 01:18 Vetura , Prizren

Ford Kuga 4x4

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 17:19 Vetura , Gjakovë

FORD KUGA 2.0 Dizell 4X4 Full Extra i sa po DOGANUAR ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:08 Vetura , Ferizaj

Shes Ford Kuga Automatik

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 23:12 Vetura , Pejë

Shitet xhipi

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 20:23 Vetura , Prizren

Shitet Gjip Ford Kuga 2.0

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Kuga | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione