Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 300

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 300 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:06 Vetura , Gjilan

Mercedes 300

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 10:25 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz 300

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes

3 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 00:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E300de

60 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 22:47 Vetura , Prizren

Kuzhine prodhim Slloven

100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 22:09 Vetura , Prizren

Kamjon mercedes 310 d

4 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:06 Vetura , Prishtinë

Sprinter 313

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 15:28 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 300 E

10 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 21:38 Vetura , Gjilan

mercedes 124

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 12:57 Vetura , Dragash

Shitet makina mercedes benz

3 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 16:18 Vetura , Prishtinë

��BLEJ Mercedes w123 -w126 me Cmim te arsyshem ��

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 20:35 Vetura , Gjakovë

Mercedes

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 21:30 Vetura , Pejë

SETRA 315 HDH EXCLUSIVE

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
20 Jan 13:59 Vetura , Therandë

Fugon

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:35 Vetura , Prizren

shitet

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 19:52 Vetura , Fushë Kosovë

Korpa

30 EUR / ditë

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:40 Vetura , Therandë

Sprinter 1996

4 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 23:22 Vetura , Viti

Shitet Kamjocin Okazion!!!Pa letra

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 18:24 Vetura , Pejë

Mersedes

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 23:32 Vetura , Prizren

shitet benci

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 19:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedes 300 automatil ne gjendje te rregullt

1 234 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 20:10 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedes w124 E300

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 08:51 Vetura , Rahovec

Mercedes benz 310 kombi

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Nën 06:47 Vetura , Rahovec

Kombi Mercedes benz 310

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 07:03 Vetura , Klinë

Mercedes300 ne gjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 20:28 Vetura , Prizren

Mercedes për marakli

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 00:01 Vetura , Malishevë

Marcedes

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 11:24 Vetura , Ferizaj

Mercedes benx

700 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 00:18 Vetura , Malishevë

E clas

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 11:03 Vetura , Gjakovë

Mercedes sel se w126

14 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Sht 22:17 Vetura , Gjakovë

Mercedes w126 se

16 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 19:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes 300

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 22:15 Vetura , Besianë

kamionet sprinter

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 17:08 Vetura , Klinë

Mercedes e clas

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 23:01 Vetura , Prishtinë

Mersedes E300

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Gush 04:54 Vetura , Prishtinë

Mercedez Benz 300 C

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Gush 04:53 Vetura , Prishtinë

Mercedes 300 C

25 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Korr 10:53 Vetura , Ferizaj

Shitet SHLEPI

6 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Korr 14:24 Vetura , Prizren

Mercedes Viano 3.0 Automatik Viti 2013

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 17:02 Vetura , Deçan

W123

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
14 Qer 11:15 Vetura , Shtime

Kran Korp ipet ne sherbim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 08:27 Vetura , Malishevë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Maj 22:22 Vetura , Prishtinë

Mercedes sprinter 310 d

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 11:00 Vetura , Dardanë

Mercedes Sprinter

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 16:02 Vetura , Pejë

Vetura ne shitje

3 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 15:52 Vetura , Pejë

Vetura ne shitje

3 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 19:43 Vetura , Drenas

Shitet-Ndrrohet Mercedes Automatik

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 08:37 Vetura , Ferizaj

Mercdes

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:17 Vetura , Rahovec

Shitet gjendje rregullt

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 11:55 Vetura , Prishtinë

Shitet

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 300 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione