Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Renault | Kangoo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Kangoo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:37 ,

Reno kango

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:42 ,

Shes Renault Kango 1.9 Dizel

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 ,

Reno kango

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:31 Shitorja ,

Renault Kango 1.5 dCi

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:01 ,

Renault kango 1.9 dizel me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:26 ,

Shes ose ndrroj 1.9 dizell

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 17:56 ,

Renault Kangoo 1.5 dCi 2005

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:59 ,

Vetura ne Shitje

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 09:03 ,

Renault kango

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 15:58 ,

Reno kango 5 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 18:32 ,

RENAULT KANGOO 1.5 dci

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:36 ,

Reno Kangoo

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 16:54 ,

Shes pikap 1.9 dizel

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 16:37 ,

Renault Kangoo 1.5 dci viti 2006

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:54 ,

Renault kango 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 15:53 ,

pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 23:36 ,

Reno Kango

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 23:10 ,

I shitur

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 22:28 ,

Shitet Renault Kangoo 1.5 Diesel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 15:56 ,

Shitet Renault Kangoo maxi 1.9 disel 2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 23:15 ,

RENAULT KANGOO 1.9 DCI 4X4

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 09:09 ,

Reno Kango 1.5 Dci 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 21:45 ,

Renault kangoo

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 10:28 ,

Shes pikap 4x4

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 23:10 ,

she

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 20:32 ,

Shitet ndrrohet Renault kangoo 1.9 diesel ne gjendje te mir

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 12:04 ,

Shitet Renault kangoo 1.9 diesel ne gjendje te mir

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 01:44 ,

Pikap

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:22 ,

Reno Kango Viti -2007

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:36 ,

shes renault kango 1.5 dci

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:52 ,

Renault Kangoo 1.5 dci viti 2010 I SHITUR

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:03 ,

Pilap me ulse

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 18:56 ,

Renault Kangoo

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 14:48 ,

shitet pikapi

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 14:02 ,

pikapi shitet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 10:07 ,

Shitet Bagazhi

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 22:14 ,

Renault Kangoo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 12:27 ,

shitet

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 09:29 ,

shitet

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 23:23 ,

Renault Kango 1.5dci max 2008 me AC

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 21:46 ,

Renault kango per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 14:41 ,

Renault pikap

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 13:55 ,

Renault kango 1.9 dizel me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 16:29 ,

Reno kango

2 222 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 19:30 ,

shitet Renault kango 1.5 dizell

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 13:58 ,

Renault kango 1.9 dizel me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 20:14 ,

Renault cango 1.9 disel

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 20:42 ,

Shitet Renault Kango 4x4

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 19:54 ,

Shitet pikapo reno kango dizell 1.9 ne gjendje te rregullt

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Kangoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione