Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Vento Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Vento | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Sht 12:50 Vetura , Mitrovicë

SHITET VENTA 1.9 TDI DIZEL ME KLIM

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 18:42 Vetura , Besianë

Shitet venta 1.9 tdi me klim

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 17:05 Vetura , Gjilan

Shitet venta ngjendje perfekte

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Gush 19:49 Vetura , Drenas

vento 1.9 dezell rigjistrim 29/11/2023

11 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Gush 23:57 Vetura , Vushtrri

Shitet Vw Vento 1.9 TDI Me Klim ❄️Vp 96

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 20:25 Vetura , Prishtinë

Venta 1.8 B rks Klim

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 08:41 Vetura , Prizren

vento 1.9tdi kilm

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 08:40 Vetura , Mitrovicë

Shitet Venta 1.9 TDI Dizel Regjistrim 1 Vitë

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 20:02 Vetura , Prizren

shes vento

18 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 21:20 Vetura , Prishtinë

Venta VW

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:43 Vetura , Gjilan

shitet vw vento

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 13:26 Vetura , Gjilan

shitet vw vento

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:57 Vetura , Besianë

Shitet Venta

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:55 Vetura , Zubin Potok

Vento

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 00:10 Vetura , Prizren

vento 1.9tdi me klim

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 05:40 Vetura , Gjilan

Shes Vento 1.9 tdi dizell viti 95

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 20:00 Vetura , Prizren

Venta 1.9 turbo dizell

1 400 EUR

12 Pri 23:48 Vetura , Prizren

Vento 1.9 turbo dizell

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Pri 01:31 Vetura , Prizren

Vento 1.9 turbo dizell 1 vjet rks

1 400 EUR

31 Mar 18:53 Vetura , Besianë

Shes venten 1.9 tdi ne gjendje te rregullt.

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 20:25 Vetura , Fushë Kosovë

vw vento dizell me rks mundsi ndrrimi

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 18:21 Vetura , Malishevë

Venta

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet VW VENTO DIZELL RKS

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Jan 12:55 Vetura , Kastriot

Shes venten 1.9 tdi 1 vit rks 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 14:10 Vetura , Kastriot

Shes Venta 1.9 TDI 1993 1vit rks

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 04:17 Vetura , Malishevë

shitet

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 21:21 Vetura , Besianë

Shes vento 1.9 dizel. Rks

999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 20:17 Vetura , Prishtinë

Venta 1.9.U SHIT .U U SHIT

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 11:09 Vetura , Mitrovicë

Shes Vent 1.9 Dizel Fabrikisht Viti93 Ngjendje Tmir Eruajtur

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 20:27 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet venta 1.9 dizell��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 11:32 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet venta 1.9 dizell shum e rujtne ��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 14:02 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet venta 1.9 dizell shum e rujtne��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 17:15 Vetura , Prishtinë

venta 1.9 Tdi

550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 01:15 Vetura , Lipjan

Venta 1.9Tdi 1994 Rks (Ndrrim)

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 22:26 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet venta 1.9 dizell shum e rujtne ��

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 14:13 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet venta 1.9 dizell shum e rujtne ��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 20:24 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet vento��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 23:04 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet venta 1.9 dizell ��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 15:24 Vetura , Prishtinë

Volkwagen Vento.

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 22:13 Vetura , Pejë

Shes 1.9 Turbo

830 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 14:22 Vetura , Gjilan

Shitet VW Venta 1.9 dizel …94

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 20:48 Vetura , Shtime

Vento 1.9 Diesel

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:31 Vetura , Besianë

Shes venten 1.9 turbo dizel. Rks

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 21:14 Vetura , Gjilan

shitet venta

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 18:07 Vetura , Fushë Kosovë

VW vento dizell RKS

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Nën 17:50 Vetura , Dardanë

shitet venta

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:19 Vetura , Prishtinë

Venta 1.9 Turbo Dizell Viti 93 Rks 20-08-2023

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 23:58 Vetura , Besianë

shitet venta plin benzin fabrikisht

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Tet 23:55 Vetura , Besianë

shitet venta plin benzin fabrikisht

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 17:27 Vetura , Drenas

Shes opel astren 1.7

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Vento | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione