Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Bentley Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Bentley | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 21:54 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Vushtrri

shesim ose japim me qira

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 15:58 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Jan 14:29 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Skenderaj

Pikapi

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 12:06 Vetura  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Artanë

Kaufen Sie echte und gefälschte Reisepässe, Personalausweise

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 15:04 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Prizren

Shes ose nderroj Bentley Continental GT V8

70 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Dhj 21:34 Vetura  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Vushtrri

Blej vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Sht 12:03 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Drenas

Vetur

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 22:06 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Fushë Kosovë

Auto bartje Riadi 24/7 044302074

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Maj 02:10 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Prishtinë

Bentley continental

30 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 08:23 Vetura  ·  Bentley  ·  Brooklands  ·  Ferizaj

Rrjeta stuba ne gjendje te mir

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 03:01 Vetura  ·  Bentley  ·  Brooklands  ·  Ferizaj

Mercedes

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 23:42 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

SHITET, BENTLEY BENTAYGA 6.0 Mulliner 4Seats Naim Head-Up TV

155 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 20:24 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Skenderaj

Shes golf 3 ne gjendje te mir Pune

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 02:18 Vetura  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Gjilan

49 cc

470 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 10:46 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Gjilan

Biçikletë

180 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Qer 13:37 Vetura  ·  Bentley  ·  Brooklands  ·  Ferizaj

Karroce per femije- Bebetto

370 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:24 Vetura  ·  Bentley  ·  Mulsanne  ·  Burim

shitet meshtjerra 5 mujsh

625 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Maj 13:17 Vetura  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Besianë

makin lluksose

200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Maj 16:20 Vetura  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Pejë

shes dukati elfant 900 kubik isapo ardhun nga zvicra

1 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 15:47 Vetura  ·  Bentley  ·  Mulsanne  ·  Ferizaj

Kakklll

30 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Mar 18:19 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Prishtinë

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 13:18 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Pikapo

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 11:14 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Gjilan

Rent a car.de

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 06:31 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo RT  ·  Ferizaj

Fiat Doblo 2005

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Nën 20:04 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Burim

Shiten gjipat ne gjendje perfekte

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 16:06 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo S  ·  Lipjan

SHTAGA PESHKIMK

2 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 11:44 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Bentley Bentayga V8

165 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Nën 11:44 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Bentley Bentayga V8

165 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Tet 01:14 Vetura  ·  Bentley  ·  Mulsanne  ·  Deçan

Acentra

5 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 21:55 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Shitet

2 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Qer 22:47 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Prizren

bettle

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 18:59 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Prizren

bettle

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 22:24 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo R  ·  Vushtrri

Shes sillazh ushqim per kafsh

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 11:33 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Prishtinë

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 15:07 Vetura  ·  Bentley  ·  Flying Spur  ·  Gjilan

Rrnt a car

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 02:32 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo RT  ·  Deçan

Hsjshshsh

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Sht 21:11 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Orman

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 13:19 Vetura  ·  Bentley  ·  Brooklands  ·  Prishtinë

Shes muziken per vetur

175 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 16:44 Vetura  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Skenderaj

SHES DHE NDRROJ BENTLEY DIZEL 1.9 VITI 99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 23:16 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Prizren

shes traktorin me perkolic ngjendje tmir

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 05:01 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo S  ·  Prishtinë

Buba 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 18:09 Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Urgjent shiitet ose ndrrohet toka

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 15:04 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Prishtinë

Bentley Continental

54 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Mar 21:39 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Prishtinë

kerkoj nuse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 14:25 Vetura  ·  Bentley  ·  Arnage  ·  Ferizaj

PUNOJM GJITHA LLOJET NGA METALI KONSTRUCIONE KAFIT

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 23:04 Vetura  ·  Bentley  ·  Mulsanne  ·  Vushtrri

shporet per nxemje alfa 20kw

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Dhj 18:20 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Ferizaj

Goma 18 t reja 4cop

130 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 14:51 Vetura  ·  Bentley  ·  Turbo RT  ·  Gjakovë

Shes opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Bentley  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shporte per Mbeturina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 21:01 Vetura  ·  Bentley  ·  Continental  ·  Dardanë

Bentley

129 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Bentley | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione