Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A 180

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz A 180 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:35 ,

MERCEDES A180 2.0 DIZELL VITI 2007 AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 ,

Mercedes A180 CDI Automatik Elegance RKS 1Vitë Model 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

Mercedes benz a 180 2.0 dizel 2004 prej zvicre

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52 ,

Mercedes A180

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:46 ,

Shitet Mercedes A class - Automatik

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI 2012 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:04 ,

Mercedes A-Clas 180/CDI AUTOMATIK-2012 Eleganc MAVI+SENZORA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

Mercedes A180cdi Automatic 2007 rks 5muj

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06 ,

Mercedes A 180 CDI Facelift *AUTOMATIK 7G* i Doganuar -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:03 ,

Shitet Mercedes A 180 Benzin 2012 Automatik me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:46 ,

Mercedes-Benz A180 Pano Automatik 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:32 ,

Mercedes a class 180 cdi,viti 2007

4 230 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:40 ,

Mercedes A180 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:49 ,

Shitet Mercedes A180 cdi manual me dogan dhe homol

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 14:02 Shitorja ,

Mercedes Aclas automatik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 09:52 ,

Mercedes benz a clas

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:21 ,

MercedesBenz A180

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 16:38 ,

Shitet Mercedes A-180 CDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:38 ,

Shitet Mercedes A-180 CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:38 ,

Shitet Mercedes A-180 CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 19:41 ,

Shitet Mercedes A-180CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:02 ,

Mercedes A Clase Avantgart 180 cdi

6 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 16:34 ,

Mercedes A180 CDI Automatik Elegance tabela RKS Model 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 00:40 ,

Mercedesi A class 180, viti 2009

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 14:58 ,

VERSUS - RENT A CAR

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 22:06 ,

Shitet mercedes A180 cdi automatik

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 11:51 ,

Mercedes A clas 180 CDI Automatik Tiptronik

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 22:49 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 00:08 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 14:41 ,

Mercedes A Class 2005 2.0

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 19:09 ,

Mercedes Benz A180 BlueEFFICIENCY 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:27 ,

MERCEDES A CLAS BENZIN AUTOMATIK RKS 8 MUAJ

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:06 ,

Shitet vetura MERCEDES-BENZ A180

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 12:48 ,

Mercedes A-Class A180 CDI 2.0 VP 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 23:05 ,

mercedes benz

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 16:15 ,

Mercedes A180 - Ndrroj me E-class

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 17:16 ,

Mercedes

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:16 ,

Shitet Mercedes A180 CdI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:15 ,

Mercedes A180 automatik

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:15 ,

Mercedes A Class 180

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:34 ,

Mercedes A180 automatik

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 19:55 ,

Shitet Mercedes A Class 180D AMG

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Mar 12:43 ,

Shes Mercedes A class elegance 180 CDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:46 ,

MERCEDES BENZ A 180 CDI 2012 FACELIFT PA DOGN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 21:59 ,

shitet A clas

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:22 ,

Mercedes A 180 CDI Facelift Automatik 7G ����-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 10:26 ,

Benz a class 180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz A 180 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione