Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | A-Class

A 140 , 314
A 150 , 41
A 160 , 614
A 170 , 1862
A 180 , 611
A 190 , 89
A 200 , 135
A 210 , 51
A 220 , 28
A 250 , 14
A 45 AMG , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 09:49 Vetura , Viti

MERCEDES A CLASS 180 CDI 2012 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 Vetura , Prishtinë

Mercedes a klas 180 cdi AUTOMATIK

13 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Vetura , Prizren

Mercedes A180 AMG������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes A 180 CDI *Facelift* Automatik-Tiptronik -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53 Vetura , Mitrovicë

Mercedes A170 Dizel Regjistrim 10 Muj Viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:55 Vetura , Lipjan

Shite Mercedes Benx

23 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:27 Vetura , Mitrovicë

Mercedes a clas automatic

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 Vetura , Lipjan

MERCEDES A200 2.0 D..CDI..2017..AMG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes A180 CDI Automatik AMG Line-188 mije KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes A 170 Dizel 2004 ne emer tem

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes A160 benzin 99 ��

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:45 Vetura , Klinë

Urgjent

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 Vetura , Viti

Mercedes A 200 CDI Avantgarde 2.0 Diesel Automatik 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Vetura , Vushtrri

Mercedes A classe 170 cdi

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes A 180 CDI

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:22 Vetura , Ferizaj

A-170 2004 verzion Loong Rks

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 Vetura , Prishtinë

Rent a car Morina Qmimi duke filluar nga 19,99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Vetura , Dardanë

����MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK/TIPTRONIK

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:36 Vetura , Ferizaj

shes Mercedes Aclas 180 2.0 cdi 8 muj rks 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Vetura , Gjilan

����MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK/TIPTRONIK

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:39 Vetura , Drenas

Shitettt

3 199 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 13:21 Vetura , Vushtrri

A class 1.6 benzin 2002

1 888 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 21:37 Vetura , Ferizaj

a clasa 1.7 cdi 2002 me klim

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:15 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ A CLASS AUTOMATIK VEQ ME DOGANE

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 02:08 Shitorja Vetura , Vushtrri

MERCEDES A160 2006 2.0Dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:42 Vetura , Ferizaj

A-170 Dizell manual 2004 verzion Loong

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:28 Vetura , Kastriot

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:11 Vetura , Ferizaj

Mercedes A clas 170 disel Per Pjes

22 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 10:08 Vetura , Prizren

Mercedes Benz A180 CDI 2013 Automatik

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 22:10 Vetura , Skenderaj

Shitet Mercedes A 180

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 21:55 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre mercedes a 140

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Mar 10:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:38 Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:22 Vetura , Lipjan

Mercedes A clas 180 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 16:44 Vetura , Ferizaj

��•ii SHiTUR ����

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:18 Vetura , Ferizaj

A-170 Manual 2004 Rks verzion LoonG

1 EUR

20 Mar 11:45 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes Benz A clas 160 2004 Long Eleganc 1 vit RKS

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 04:23 Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 01:46 Vetura , Gjilan

A class

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:47 Vetura , Ferizaj

Mercedes A-class 190B

1 350 EUR

19 Mar 18:14 Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:25 Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:52 Vetura , Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 15:35 Vetura , Skenderaj

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 16:58 Vetura , Vushtrri

mercedes a clas 180

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 10:19 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz A 180 CDI Avangarde 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 06:43 Vetura , Mitrovicë

Mercedes A Class 1.7 Diesel 3 muaj RKS

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 21:39 Vetura , Prishtinë

Mercedes a 170 dizell cdi..pa dogane

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione