Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hummer Të gjitha në Kosovë

H1 , 8
H2 , 22
H3 , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Hummer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Gush 09:14 Vetura , Dragash

Shes veturen Hummer 3

17 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Qer 15:29 Vetura , Mitrovicë

Hummer H3 3.7 benzin rks

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 03:19 Vetura , Vushtrri

Shitet Hummer H3 2008 rks

25 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 22:55 Vetura , Prizren

Shitet LIMOZINA HUMMER H2

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 09:48 Vetura , Skenderaj

opel korza

3 300 EUR

04 Shk 18:46 Vetura , Therandë

Golf 4 pacefik automatik

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 22:40 Vetura , Prizren

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 15:27 Vetura , Ferizaj

Hummer H2

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 00:12 Vetura , Prishtinë

Polo

30 EUR / muaj

27 Maj 23:21 Vetura , Prishtinë

HUMMER H3 URGJENT 50% OFF

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 06:49 Vetura , Malishevë

Hummer H1

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Jan 02:27 Vetura , Malishevë

Hummer H1

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Qer 20:55 Vetura , Malishevë

motorr per fmi

85 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 00:52 Vetura , Mitrovicë

Shitet ose Ndrrohet Hummer H3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 08:28 Vetura , Prishtinë

Hummer H2

25 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 22:33 Vetura , Burim

Shes pjes per vetura te ndryshme

500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 05:15 Vetura , Shtërpcë

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 21:32 Vetura , Malishevë

Shitet vetura hummer

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Gush 15:01 Vetura , Pejë

Hummer

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 00:35 Vetura , Gjilan

Ndrroj me banes

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Shk 12:17 Vetura , Gjilan

Hummer H3

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 22:21 Vetura , Fushë Kosovë

shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 00:25 Vetura , Gjilan

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Dhj 18:21 Vetura , Gjilan

Hummer h1

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 18:20 Vetura , Gjilan

Hummer H1

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 20:36 Vetura , Pejë

Hummer h2

16 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 Vetura , Gjilan

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Tet 01:07 Vetura , Gjilan

Hummer H3

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 09:49 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Bmw Mercedes Audi Golf Ford Opel Etj

400 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Qer 16:45 Vetura , Gjakovë

Hammer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Pri 20:40 Vetura , Prishtinë

Shes hummer2

22 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 16:51 Vetura , Prishtinë

Hummer H2

19 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 00:02 Vetura , Prishtinë

Hummer H2

20 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:25 Vetura , Prishtinë

Vetura esht ne gjendje te rregullt

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Jan 02:52 Vetura , Malishevë

shitet bageri gjendje te mir 3.5 ton 3400 ero

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 08:48 Vetura , Gjilan

qizme nr.40 te reja

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 19:58 Vetura , Gjilan

Hummer H2

14 444 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 13:46 Vetura , Gjilan

hummer h3

25 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Qer 12:47 Vetura , Gjilan

SHITET HUMMER H3

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Qer 20:26 Vetura , Lipjan

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 23:31 Vetura , Prishtinë

Hummer wagon 4.0 petrol and gaz

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 18:21 Vetura , Prishtinë

Hummer 2 2005

29 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 13:40 Vetura , Ferizaj

Shitet Hummer H2

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 16:20 Vetura , Gjilan

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 15:52 Vetura , Drenas

VW Golf 3 -90

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 09:11 Vetura , Prishtinë

HUMMER H3 -05

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Pri 19:45 Vetura , Therandë

Hummer H3

16 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Pri 21:52 Vetura , Viti

Huumer

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 20:25 Vetura , Gjilan

Shitet Hummeri H3

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 10:07 Vetura , Viti

traktori

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Hummer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione