Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Land Rover | Range Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover Range Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Land Rover Evoque SD4 Automatik

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Range Rover Sport 3.0Hse Viti 2012 Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Pure Tech 2.2 Td4 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 2.2 TD4 RKS

18 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 13:29 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:09 Vetura , Deçan

SHITET RANGE ROVER 2008 AUTOMATIK

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 23:44 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 16:10 Vetura , Burim

Range Rover Vogue Okazion Tirane

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 07:31 Vetura , Therandë

shitet

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 23:49 Vetura , Deçan

Range Rover 3.6tdv8 sport Hse ���� mundesi ndrrimi

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 20:04 Vetura , Viti

Range rover sport HSE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 19:09 Vetura , Dardanë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

19 999 EUR

23 Nën 23:08 Vetura , Pejë

Range Rover Vogue

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 18:01 Vetura , Therandë

Rang rover

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 23:50 Vetura , Pejë

Range Rover Vogue

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 01:06 Vetura , Prishtinë

Range Rover Vogue

38 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 01:03 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 12:24 Vetura , Ferizaj

Shitet land rover

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 12:28 Vetura , Skenderaj

Shes ose mundsi ndrrimi

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 13:00 Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER VOGUE

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Tet 01:12 Vetura , Pejë

Rang rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:21 Vetura , Prizren

shitet

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 19:58 Vetura , Gjilan

Vetur 12V

95 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 10:09 Vetura , Kastriot

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 08:12 Vetura , Prishtinë

RENG ROVER 3.0 AUTOMATIK I DOGANUAR

6 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 20:19 Vetura , Prishtinë

shes ose ndrroj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 08:01 Vetura , Prishtinë

RANGER ROVER EVOQUE 2.2 D 2013 KM 180000

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 21:39 Vetura , Prishtinë

Shitet Range Rover 3.0 ne gjendje super ne rregull

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 08:25 Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 13:44 Vetura , Gjilan

Range Rover 4.4 Beznim Automatik

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 18:23 Vetura , Prishtinë

Range Rover SPORT 3.0

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 16:50 Vetura , Prishtinë

SHITET RANGE ROVER

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 16:50 Vetura , Prishtinë

SHITET RANGE ROVER

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 11:00 Vetura , Ferizaj

Shes

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 17:12 Vetura , Prizren

Gjip Land Rover

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 17:12 Vetura , Prizren

Gjip Land Rover

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 17:12 Vetura , Prizren

Gjip Land Rover

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Qer 00:22 Vetura , Prizren

Gjip Land Rover

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 11:37 Vetura , Kastriot

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS ��044202497

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 14:43 Vetura , Malishevë

Shitet,ndrrohet range rover

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 18:31 Vetura , Mitrovicë

range rover vogue 3.0 dizel

8 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 14:33 Vetura , Besianë

shitet range rover 2016

38 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 03:17 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes landrover motorr

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:59 Vetura , Prishtinë

Pjes landrover

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 10:28 Vetura , Prishtinë

Pjes landrover motorr

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 21:51 Vetura , Kaçanik

LAND ROVER 2.0 4x4

4 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 13:15 Vetura , Ferizaj

Range Rover dizell 2.5 me rks viti 97 Baj ndrrim

3 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:20 Vetura , Ferizaj

RANGE ROVER VOGUE FACELIFT����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:36 Vetura , Pejë

Shes/ndrroj Branika per Range Rover sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover Range Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione