Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Land Rover Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Land Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:53 Vetura , Prishtinë

Range Rover Autobiography Sport - 3.0D RKS

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Vetura , Prishtinë

LAND ROVER 1.8B 2000 RKS

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 VITI 2014 I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:16 Vetura , Therandë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2D SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 Vetura , Dardanë

RANGE ROVER “VOGUE” - 3.6Td V8 Diesel 2009 Rks

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:40 Vetura , Ferizaj

Land rover defender 2.5 TD5 viti 2001

23 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:22 Vetura , Gjilan

Fellne për Xhip Land Rover 225-55-R17

380 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:59 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:54 Vetura , Prishtinë

Land Rover Range Rover Velar 3.0 V6 R-Dynamic HSE

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

range rover sport 3.0 hse viti 2011 rks 1 vit

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Vetura , Prishtinë

RANG ROVER 3.0 HSE SPORT VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:30 Vetura , Prishtinë

RANG ROVER 3.0 HSE SPORT VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:30 Vetura , Prishtinë

RANG ROVER 2.2 TD4 EVOQUE VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE 2,0 SD4 R-DYNAMIC NEW MODEL 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 R-DYNAMIC 2016������

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

RANGE SPORT 3.0 SDV6 AUTOBIOGRAPHY 2016������

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 R-DYNAMIC PANO VITI 2015 ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 R-DYNAMIC PANO VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:46 Shitorja Vetura , Gjilan

Range Rover Sport 3.0 Diesel Automatic����

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:41 Vetura , Ferizaj

Range Rover sport 3.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:07 Vetura , Deçan

shitet

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:52 Vetura , Prishtinë

RANGE ROVER RR EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4 190PS AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:51 Vetura , Prishtinë

Pjesë për JAGUAR & RANGE ROVER

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Qer 20:09 Vetura , Lipjan

Land Rover 4x4 2.5 Turbo disel me Klim rks i skaduar

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:06 Vetura , Therandë

Range Rover evoque SUPER GJENDJE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 09:00 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 2.2 TD4 automatik

18 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 23:53 Vetura , Drenas

PJESE PER LANDROVER FEELANDER -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Qer 21:11 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evogue 2.2 SD4

18 500 EUR

06 Qer 19:31 Vetura , Prishtinë

Evoque 2.2 TD4

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 16:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 29.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 14:30 Vetura , Prishtinë

Range Rover 2010

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:37 Vetura , Prizren

Range Rover Evoque Dynamic Sportline

23 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 12:06 Vetura , Viti

Range rover2.2Dis,Evoque,i sapo ardhur nga Zvicra regj.Rks

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 08:49 Vetura , Gjilan

Pjes per Land rover sport

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:46 Vetura , Therandë

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Qer 10:07 Vetura , Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 04:17 Vetura , Prishtinë

Land rover

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 04:12 Vetura , Gjilan

Range rover

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 18:15 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 2.2 TD4 automatik

18 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 12:01 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:15 Vetura , Ferizaj

Land rover defender

100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 22:55 Vetura , Prishtinë

Shitet Urgjent Vetura

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJSË PËR DISKOVERY LAND ROVER 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 14:12 Vetura , Pejë

RANGE ROVER EVOQUE

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 08:46 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 10.2012 2.2 dizel Automatik

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 22:48 Vetura , Mitrovicë

RANG ROVER R-DYNAMIC 12/2018 FULL

43 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 08:51 Vetura , Prishtinë

Shitet apo nderrohet

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 08:35 Vetura , Mitrovicë

Range Rover 2.0d R-Dynamic me Dogan

43 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 21:55 Vetura , Prishtinë

Defender - Timoni ne shitje

240 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Land Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione