Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Insignia Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Insignia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:43 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 96KW 131-PS 1-VIT RKS VITI 2009.

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:01 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia B 2.0 CDTI

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 Vetura , Viti

Opel Insignia 2.0 CDTI 4x4 OPC 104 mij KM 2016 me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:52 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:50 Vetura , Pejë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI Facelift ����

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Vetura , Prizren

Shes opel insignia sport tourer

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 170 PS AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Insignia automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2.0 CDTI Automatik me dogane nga Zvicra

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Vetura , Ferizaj

Ope Insignia 2.0 TDCI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 Vetura , Mitrovicë

Opel Insignia Automatik Viti 2009 RKS FULL OPCION

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 22:48 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Insignia 2.8 V6 Turbo 4x4 OPC

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 22:36 Vetura , Prishtinë

Shitet opel insignia 2014 2.0 disel automatik

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 14:07 Vetura , Prizren

Shitet opel insignia

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 10:01 Vetura , Ferizaj

SHITET OPEL INSIGNIA 1.6 CDT 1.6 AUTOMATIK, 2016

12 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 09:55 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Insignia … 044179964

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:15 Vetura , Prishtinë

Opel Insingnia Extra

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 18:57 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia face lift

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 13:10 Vetura , Prishtinë

Opel Insigna

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:28 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 4X4 AUTOMATIK VP 2013 NJË PRONAR

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 10:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:05 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL INSIGNIA 2.0TD 4x4 - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:02 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 14:13 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B 2.0CDTI BITURBO 4X4 OPC

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 08:57 Vetura , Prizren

Opel

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 06:18 Vetura , Gjilan

Opel Insignia /Automatik/ Dizel / 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 18:01 Vetura , Drenas

Shitet Opel Insigna

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:35 Vetura , Prizren

Opel insignia

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:35 Vetura , Prizren

Opel insignia

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:35 Vetura , Prizren

Opel insignia

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:20 Vetura , Ferizaj

SHes Opel Insignia 2.0 Turbo 4X4 2014, 250 PS

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 15:09 Vetura , Prishtinë

Opel insignia

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:10 Vetura , Klinë

Opel insigna

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 07:53 Vetura , Deçan

shes makinen Insignia ne gjendje super te mire

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 18:19 Vetura , Prizren

Opel insignia euro5 6700€ i diskutueshem

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 05:11 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Insignia dizel vetem 215k km

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 00:42 Vetura , Prizren

Opel Insignia

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 17:54 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2.0 Automatik

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 15:04 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA B-K SPORTSTOURER 1.6

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 13:54 Vetura , Ferizaj

Opel Insignia Sport Premium Facelift 2.0 CDTI me dogane

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:36 Vetura , Gjilan

Opel insignia

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 14:41 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Insignia 2.0 Turbo 4X4 2014, 250 PS

13 100 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 17:49 Vetura , Klinë

Opel Insignia 2.0cdti Automatik

1 234 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:01 Vetura , Vushtrri

Opel Insignia automatik 2014 CTDI 2.0

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 10:21 Vetura , Prishtinë

shes opel insignia

9 100 EUR

11 Maj 23:06 Vetura , Prishtinë

OPEL INSGNIA AUTOMATIK

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:24 Vetura , Gjilan

UShit ...Opel Insignia OPC line 2.0 Automat -048666700

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 20:42 Vetura , Gjilan

Opel Insignia

7 900 EUR

07 Maj 02:01 Vetura , Ferizaj

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI *OPC LINE* 170Ps

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Insignia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione