Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Citroën Berlingo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:58 Vetura , Prishtinë

CITROEN BERLINGO 1.6 HDI EURO 5 (RKS 10 MUAJ)

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:00 Vetura , Prishtinë

Citroen berlingo

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:51 Vetura , Pejë

Shitet Citroën Berlingo

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:16 Vetura , Prishtinë

������Citroen Berlingo 1.6HDI 2008 me Klim������

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:14 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:08 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 2.0 HDI viti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:06 Vetura , Besianë

CITROEN 2.0 HDI RKS VP 2003 ME ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:02 Vetura , Gjilan

URGJENT! Citroen Berlingo frigo 1.9 2000

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 18:26 Vetura , Rahovec

Citroen Berlingo 1.6 hdi, automatik/tiptronik

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 15:34 Vetura , Drenas

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 10:06 Vetura , Prishtinë

Shes citroen berlingo pick up

2 224 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 11:09 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo me doganë 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 10:57 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 2.0 HDI me doganë FRIGO

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:41 Vetura , Gjakovë

Shitet citroen

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:19 Vetura , Gjilan

citroen berlingo frigo 1.9 dizel

1 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 11:28 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 08:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroën Berlingo

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 08:15 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 21:24 Vetura , Pejë

Pikap 1.9

1 000 EUR

28 Maj 18:14 Vetura , Zubin Potok

Citroen Berlingo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:14 Vetura , Zubin Potok

Citroen Berlingo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:01 Vetura , Pejë

citroen berlingo ardhun prej hollanda

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:01 Vetura , Pejë

citroen berlingo ardhun prej hollanda

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:40 Vetura , Gjakovë

Citroen

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:47 Vetura , Rahovec

Kerr

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 14:54 Vetura , Ferizaj

Citroen berlingo

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:46 Vetura , Ferizaj

Citroen berlingo

1 EUR Price Reduced

27 Maj 09:42 Vetura , Mitrovicë

Citroen Berlingo Pikap 1.9 diesel

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 00:45 Vetura , Gjilan

Citroen berlingo

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 00:37 Vetura , Ferizaj

Citroen

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 10:24 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Maj 23:43 Vetura , Ferizaj

Pikap Citroen 1.9 Dizel

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 18:00 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 22:51 Vetura , Lipjan

Citroen 048512529

13 Maj 16:45 Vetura , Prishtinë

Citroen 1.6 Hdi 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Maj 12:09 Vetura , Gjilan

Shes ndroj Citroen berglino 1.4 rks

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Pri 23:01 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo

1 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 16:31 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 16:36 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 14:52 Vetura , Gjakovë

Shitet i sa po ardhur nga gjermanija

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 10:11 Vetura , Drenas

Citroen berlingo dizell

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 20:09 Vetura , Mitrovicë

Pikap Citroën berlingo rks 3muj

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 22:42 Vetura , Burim

Rimorkio per veture ‼️E re e pa përdorur‼️

290 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:04 Vetura , Mitrovicë

Citroen berlingo

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 10:42 Vetura , Mitrovicë

Pikap 2,0hdi rks 5muj

1 710 EUR Price Reduced

26 Mar 16:11 Vetura , Gjilan

Shitet Pikapi

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 18:28 Vetura , Prizren

Shes pikapin 1.9 diezel

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:22 Vetura , Gjilan

Pikap

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën Berlingo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione