Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 530 Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 530 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 11:13
Linku:
Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 17:19 Vetura , Mitrovicë

SHITET BMW 530D (X-DRIVE 4x4)

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:11 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:11 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:54 Vetura , Pejë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:46 Vetura , Dardanë

BMW 530d ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:46 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

BMW 530d M-Packet 10/2017 RKS Full

34 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 Xdrive

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:37 Vetura , Pejë

Shes URGJENT BMW GT 530

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:05 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D FACELIFT VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Vetura , Prizren

Bmw G30 530d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Shitorja Vetura , Drenas

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 21:18 Vetura , Pejë

Shitet bmwf10

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:57 Vetura , Viti

BMW 530 DIZEL M-PACKET VITI 2012 RKS 1 VIT

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:41 Vetura , Besianë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:06 Vetura , Vushtrri

BMW GT 530d XDRIVE 2014 VIRTUAL PANO KAMERA 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:35 Vetura , Pejë

BMW e39 530d Touring Luxury - Automatik - 11 Muaj Regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 17:28 Vetura , Prishtinë

Blej vetura BMW MERCEDES VW Defekt Aksident PaDoga

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 17:24 Vetura , Viti

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 17:12 Vetura , Vushtrri

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 15:59 Vetura , Prishtinë

BMW G30 - 530xDRIVE M-SPORT - 2017 - 044110606����

35 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 11:44 Vetura , Prishtinë

BMW 530d Mpaket/ INDIVIDUAL

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 06:07 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 05:51 Vetura , Prizren

bmw 530 Xdrive viti 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 05:34 Vetura , Prishtinë

BMW GT 530 DIESEL AUTOMATIK PANORAM

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 04:34 Vetura , Prizren

Shitet BMW 1vit regjistrim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 21:17 Vetura , Prishtinë

BMW GT 530d 8G 2010 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:29 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW e39 530d

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 11:42 Vetura , Prishtinë

BMW E60 530 NE GJENDJE PREFEKTE

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 10:09 Vetura , Viti

Bmw f10 530 xdrive 2013 facelift

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:43 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 19:42 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 17:35 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 17:34 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 11:13 Vetura , Prizren

BMW 530 Xdrive Luxury Line

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 05:15 Vetura , Burim

Shes Bmw530D

123 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 23:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 23:57 Vetura , Pejë

BMW 530D

18 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 08:38 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 08:38 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 23:35 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW E60

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Sht 22:50 Vetura , Prishtinë

Bmw e39 530d automatik

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 12:58 Vetura , Prishtinë

shitet

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 06:03 Vetura , Therandë

Bmw 530

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 14:11 Vetura , Kaçanik

Bmw 530 Luxury

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 13:52 Vetura , Ferizaj

BMW 530 Luxury

20 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | BMW 530 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione