Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lada Të gjitha në Kosovë

110 , 6
111 , 4
112 , 2
1200 , 16
2107 , 3
2110 , 1
2112 , 1
Aleko , 1
Forma , 2
Niva , 244
Nova , 1
Priora , 1
Samara , 5
Vesta , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lada | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Maj 22:04 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Therandë

Shitet mundesi ndrrimi

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 04:36 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Viti

Lada Niva 1.6 4X4

1 800 EUR

18 Pri 04:36 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Viti

Lada Niva 1.6 4X4

1 800 EUR

28 Mar 16:44 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prizren

KERKOJ LLADA NIVA PA DOKUMENTA

Viti: 50-at
Kilometrazha: > 500 000
21 Mar 10:54 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Shitet Lada niva 1.7B ingjeksion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 21:11 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Deçan

Shitet Niva ne gjendje mjaft te mire teknike dhe motorike

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Mar 22:55 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prishtinë

Shitet niva lada 4x4 ne gjendje prefekte pa as ni vrejteje

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Shk 17:47 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Mitrovicë

SHITET LADA NIVA 4X4 NGJENDJE EKSTREME TE MIR

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 14:53 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Mitrovicë

SHITET LADA NIVA 4X4 NGJENDJE EKSTREME TE MIR

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 23:52 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Shitet Niva Gjendje shum te mire

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 01:41 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Gjilan

Lada Niva 4x4

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Jan 06:51 Vetura  ·  Lada  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet

10 Jan 06:51 Vetura  ·  Lada  ·  1200  ·  Ferizaj

Shitet

3 200 EUR

05 Jan 22:11 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Shitet

3 200 EUR

04 Jan 00:04 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Vetura

3 200 EUR

02 Jan 23:30 Vetura  ·  Lada  ·  1200  ·  Ferizaj

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Jan 23:29 Vetura  ·  Lada  ·  1200  ·  Ferizaj

Shes

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Jan 23:27 Vetura  ·  Lada  ·  1200  ·  Ferizaj

Ferizaj

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Jan 16:16 Vetura  ·  Lada  ·  Samara  ·  Ferizaj

shes veturen Lada

3 200 EUR

24 Dhj 16:50 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Dardanë

Lada Niva

1 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 16:09 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Gjilan

Shitet niva ne gjendje perfekte

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Tet 05:10 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Mitrovicë

Shes Niven ose Baj Ndrrim

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 09:27 Vetura  ·  Lada  ·  111  ·  Gjakovë

Shitet daja

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Sht 20:57 Vetura  ·  Lada  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shes

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 02:00 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Deçan

Shitet Niva

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 01:55 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Deçan

Niva

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Gush 10:05 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Mitrovicë

Shitet niva 1.7 benzin OFFROAD

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Gush 13:01 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Besianë

Shes Niva Lada 4×4

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Qer 12:40 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Lada niva

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 08:08 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Mitrovicë

Lada Niva 1.9 Turbo Dizell

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Maj 20:12 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prizren

LADA NIVA

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 23:11 Vetura  ·  Lada  ·  2107  ·  Prishtinë

Lada Niva Ne Shitje

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 13:13 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Burim

Shitet Lada Niva 4x4

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 17:17 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Zubin Potok

Lada Niva 1.7 benzin 2001

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 16:12 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Zubin Potok

Lada Niva 1.7 benzin

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
05 Shk 20:35 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prishtinë

Shitey Niva 1.7 benzin 2001 gjendje fort tmir

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 12:10 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Burim

Niva

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Jan 02:00 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prishtinë

Lada Niva 1.7 benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Dhj 08:53 Vetura  ·  Lada  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

lada

Viti: 60-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 02:58 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kaçanik

Lada niva

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Nën 19:25 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Lada Niva 1,7 Benzin

1 700 EUR

27 Tet 19:42 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Prishtinë

Niva lada kerkoj niv deri 1000

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Tet 21:41 Vetura  ·  Lada  ·  110  ·  Lipjan

shar

1 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 21:31 Vetura  ·  Lada  ·  110  ·  Lipjan

tertaq

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 15:17 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kaçanik

Lada niva

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Sht 19:51 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Malishevë

Shitet ose ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Sht 08:20 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Pejë

Shitet Lada Niva

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Gush 14:11 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Kaçanik

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 16:35 Vetura  ·  Lada  ·  Samara  ·  Skenderaj

Lada samara 1.3 benzine.rks

260 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 10:39 Vetura  ·  Lada  ·  Niva  ·  Ferizaj

Shitet LADA NIVA 1.9DISELL

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lada | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione