Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Navara Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Navara | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:48 Vetura , Pejë

Nissan navara

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:43 Vetura , Pejë

Nissan navara D40 2.5 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:13 Vetura , Pejë

Nissan navara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 Vetura , Pejë

Nissan navara

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:18 Vetura , Ferizaj

Nisan navara

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 23:40 Vetura , Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:53 Vetura , Burim

Nissan navara

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 18:16 Vetura , Ferizaj

Nisan 4x4 ndrrim me 2 aks

5 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 12:51 Vetura , Therandë

Nissan navara 2.5

11 500 EUR

15 Sht 23:21 Vetura , Ferizaj

Nisan

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 06:02 Vetura , Pejë

Nissan navara

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 09:02 Vetura , Prishtinë

Nissan Navara me trapa te patrolit dhe bmw motor

20 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 22:21 Vetura , Drenas

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 22:05 Vetura , Drenas

NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 21:34 Vetura , Prizren

Nissan navara

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Sht 09:33 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 08:17 Vetura , Prizren

Nissan Navara

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Gush 14:54 Vetura , Ferizaj

Nissan Navara 2.3

32 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 11:09 Vetura , Pejë

Nissan Navara

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 11:08 Vetura , Mitrovicë

Nisann NP 300

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 16:41 Vetura , Gjakovë

Gipeku Nissan

550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gush 16:41 Vetura , Gjakovë

Nissan Navara

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 16:05 Vetura , Pejë

SHITET GJIPI NISAN NEVARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 11:58 Vetura , Prishtinë

NISSAN NAVARA D40

6 340 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 15:02 Vetura , Ferizaj

Shes

1 700 EUR

05 Korr 14:13 Vetura , Prishtinë

Nissan Navara

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 10:31 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 16:43 Vetura , Gjilan

Nissan Navara 2.5D ����

13 900 EUR

16 Qer 04:21 Vetura , Pejë

Nissan navara

4 750 EUR

08 Qer 08:26 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR Price Reduced

04 Qer 11:56 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

24 Maj 23:56 Vetura , Deçan

Nissan navara 2.5 TD shum i rujtun

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 11:17 Vetura , Ferizaj

Nissan Navara 2.3

36 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 00:04 Vetura , Malishevë

Nissan Navara 4x4

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:12 Vetura , Malishevë

Shitet Nissan Navara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:59 Vetura , Dardanë

Nissan Navara

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 21:44 Vetura , Dardanë

Nissan Navara Double Cab 2.5����

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 02:07 Vetura , Burim

Shitet Nisan Navara

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:30 Vetura , Deçan

Nissan navara 2.5 D i sa po ardhur ����

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:52 Vetura , Gjilan

Nissan Navara 2.5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 01:55 Vetura , Therandë

Nissan Navara 2.5

11 EUR

10 Pri 18:54 Vetura , Burim

Nisan Navara

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 09:50 Vetura , Gjilan

Nissan ����

16 200 EUR

07 Pri 20:58 Vetura , Vushtrri

Nissan Navara 2.5D 171ps 4x4

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 14:45 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 15:49 Vetura , Therandë

Nissan navara 2.5 dizel ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 17:34 Vetura , Therandë

SHITET Nissan navara ����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:41 Vetura , Prizren

shitet gjypi i ardhur nga ch ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:31 Vetura , Pejë

Shes nissan navara d40

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 11:57 Vetura , Prizren

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Navara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione