Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cadillac Të gjitha në Kosovë

Allante , 10
ATS , 10
BLS , 12
CTS , 18
Deville , 16
Eldorado , 7
Escalade , 33
Fleetwood , 3
SRX , 5
STS , 6
XLR , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Cadillac | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:16 Vetura , Gjakovë

Shitet Cadillac Escalade

20 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:00 Vetura , Prishtinë

Shes Cadillac 2.8i Automatik rks

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 15:26 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 05:40 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 22:01 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrim

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 18:53 Vetura , Gjakovë

CADDT TDI

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet 6.2 cadillak platinjum asht

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Mar 19:41 Vetura , Prishtinë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Mar 20:21 Vetura , Prishtinë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Shk 13:56 Vetura , Prishtinë

Cadillac ATS 2.5b - 2013 (115.000km) Automatik

14 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Shk 10:18 Vetura , Pejë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Shk 16:23 Vetura , Prishtinë

Cadillak viti 2018 6.2 benx edhe hi ndrrim

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Shk 21:32 Vetura , Ferizaj

cedy rks 4 muj

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 15:17 Vetura , Pejë

Shitet cadillak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Jan 22:52 Vetura , Burim

Shitet cadallak 6.2 benz viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 21:24 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Jan 21:23 Vetura , Prishtinë

Shitet viti 2018 cadelak 6.2 benz

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Dhj 23:27 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2001

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:52 Vetura , Mitrovicë

Cadillac Platinum

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 00:14 Vetura , Pejë

Shitet Cadillac Fleetwood Brougham Automatik 4.1Benzin 1984

15 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 11:36 Vetura , Prishtinë

Urgjent shes Cadillac eldorado 1973

16 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Qer 23:45 Vetura , Prizren

Cadillac

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:52 Vetura , Malishevë

Cadillac

26 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Maj 23:11 Vetura , Prishtinë

Cadillac Bls

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 12:41 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet0 Cadillac Escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 22:39 Vetura , Gjakovë

shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 10:47 Vetura , Drenas

Cadillac escalade 6.2 2007 v8 benzin/gas

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 02:23 Vetura , Gjilan

Rent a Car

02 Jan 23:15 Vetura , Klinë

Cadillac Deville (old school)

10 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 15:33 Vetura , Prizren

Cadillac

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Cadillac-Fleetwood - viti 1986

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 13:19 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen cadillac eldorado

3 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Cadillac Escalade

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Pri 15:21 Vetura , Mitrovicë

Makine

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 14:45 Vetura , Prizren

Cadillac BLS

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 14:05 Vetura , Gjilan

Cadillac xt6 2020

44 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Shk 12:57 Vetura , Klinë

Sherif

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 07:22 Vetura , Prishtinë

PER DASMA Cadillac deville 1975 DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Dhj 16:03 Vetura , Deçan

Cadillac shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Dhj 16:29 Vetura , Gjilan

shitet

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 16:21 Vetura , Gjilan

shitet

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 23:20 Vetura , Gjilan

Shes cadillac escalade 2003

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 13:43 Vetura , Prishtinë

shes golf 2

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 10:04 Vetura , Pejë

Shitet dera 4 metra shum e rujtne

200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 11:11 Vetura , Lipjan

VW Golf 4 diesel 1.9 i thjesht

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 21:18 Vetura , Lipjan

Shitet caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:13 Vetura , Mitrovicë

Cadillac CTS4 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Pri 13:19 Vetura , Prishtinë

SHITET CADILLAC ATS 2.0L 2018 (MUNDESI NDRRIMI)

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 03:26 Vetura , Fushë Kosovë

Cadillac

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 06:27 Vetura , Ferizaj

Cadillac Escalade ESV Platinum Edition

105 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Cadillac | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione