Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Audi | A1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi A1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:07 Vetura , Prizren

Shitet Audi A1 Automatik 1.4 Tfsi

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A1 1.6 TDI S-tronik full LED Bi-xenon

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:47 Vetura , Ferizaj

AUDI A1 MATRIX 1.0 TFSI AUTOMATIK S-Tronic 130PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 16:32 Vetura , Prizren

Audi a1 Sportback

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 23:31 Vetura , Prizren

Audi a1

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 15:54 Vetura , Viti

Audi A1 1.6Tdi Manuel 2013 i doganuar 045 688 208

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 12:53 Vetura , Gjilan

Audi a1 1.6 TDI s-line sportback FULL ����

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 22:40 Vetura , Prishtinë

Shitet

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 16:07 Vetura , Vushtrri

Shitet pitbullica

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 20:25 Vetura , Skenderaj

Shes golf 3 ne gjendje te mir Pune

700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 11:43 Vetura , Klinë

Audi a1 sportback sline

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Sht 10:12 Vetura , Prizren

Audi a1 1.6 tdi automatik

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:31 Vetura , Gjilan

AUDI A1 , 1.6 diesel SPORTBACK SLine

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 00:37 Vetura , Prishtinë

Extra Larje Hekja e folive

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 21:15 Vetura , Prishtinë

Audi

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:32 Vetura , Prishtinë

Audi a1 1.6 tdi FULL MATRIX 2016

14 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 11:44 Vetura , Prishtinë

Audi a1

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 17:45 Vetura , Prizren

Audi A1 1.2 TSI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 23:29 Vetura , Prizren

Audi A1 sline full opsion 1.2

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 21:56 Vetura , Klinë

Plluma per dasma

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 21:59 Vetura , Prishtinë

Ventillator Solar ( KLIM)

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 17:06 Vetura , Prishtinë

Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Qer 21:58 Vetura , Therandë

Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Qer 21:58 Vetura , Pejë

makina Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Qer 21:58 Vetura , Prishtinë

vetura Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Qer 21:38 Vetura , Skenderaj

makina Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Qer 14:48 Vetura , Prizren

Audi 1

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 11:26 Vetura , Lipjan

Grabuj

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 11:38 Vetura , Gjilan

Shes gollf 2 dizell 1.9 viti 89

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 15:49 Vetura , Gjilan

Audi A1 1.6 tdi dsg

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 15:55 Vetura , Gjilan

Shiten fellnet per mercedez 19 me guma

360 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 00:50 Vetura , Ferizaj

AUDI A1 1.6 TDI SPORTBACK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 06:49 Vetura , Prishtinë

Shiten te gjitha jon shum gjendje mir

25 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 22:05 Vetura , Prizren

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 16:17 Vetura , Prizren

shiten veturat

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 22:02 Vetura , Prizren

Paisje për fastfood

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:34 Vetura , Mitrovicë

Euroo

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 22:50 Vetura , Drenas

Goma dimri me fellne per golf 15

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 01:34 Vetura , Mitrovicë

Audi A1. 1.6 TDI 105ps

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 18:12 Vetura , Prizren

audi a1 sline sportback 194 ps�� bej ndrim

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 20:24 Vetura , Prizren

Audi A1

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:00 Vetura , Therandë

Audi A1 1.2 TFSI

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 14:02 Vetura , Prishtinë

shes audi a1

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 16:39 Vetura , Prizren

Shitet Audi A1 1.6 TDI - S line Automatik-Stronic

14 800 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 09:59 Vetura , Gjilan

Shitet

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 21:26 Vetura , Viti

Shitet yugo 55

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 10:40 Vetura , Pejë

shes ose ndroj me kerr kosaqic edhe traktor t vogel

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Dhj 13:38 Vetura , Prishtinë

Audi A1

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 18:27 Vetura , Prishtinë

Audi A1

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi A1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione