Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Volkswagen Polo në shitje - Shpallje për Volkswagen Polo 2010, Volkswagen Polo 2012 dhe seri të tjera

Po kërkoni vetura Volkswagen Polo në shitje? Gjeni një gamë të gjerë të veturave VW Polo të reja dhe të përdorura të disponueshme për blerje në Kosovë.

Zbuloni një gamë të gjerë modelesh, përfshirë seritë Volkswagen Polo 2010, Volkswagen Polo 2012 dhe vite të tjera të prodhimit me veçori të ndryshme si Polo automatik në shitje në kategorinë VW Polo MerrJep të përshtatshme me stilin tuaj të jetës dhe nevojave tuaja personale
Sot 00:43 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

VW POLO 1.6 TDI 2012 RKS

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.4 Benzin 2001 Rks 4 Muaje Klim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Polo 7 1.4 tdi Automatik facelift me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shes pedale edhe pasqyre per autoshkoll

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shes Wv Polo 1.6 Benxin Viti 2000 Rks 9 Muj Bojm Ndrrim

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

VW POLO 1.6 TDI HIGHLINE 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo 1.4 dizell

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.6 TDI Manual 2013 model life

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjakovë

BLEJM VETURAT E AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Besianë

POLO 1.4 TDI RKS VITI 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

vw polo 1.2 benzin manual 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Skenderaj

Polo 1.6 TDI Manual 2013 Klimatronik Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prizren

Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• Vetem me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

VW Polo 1.4 TDI 2014 Facelift Bluemotion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Besianë

POLO GTI 1.8 TSI AUTOMATIC DSG FACELIFT VITI 2016 “ME DOGAN

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

VW Polo 1.2 b manual

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

polo

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet polo

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.9 Tdi - Viti 2004 - Rks 5 Muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Pollo 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shitet VW Polo 1.2 TDI 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

POLO 1.6 TDI AUTOMATIK DSG ME DOGAN

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

POLO 1.4 TDI VITI 2016 ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

POLO 1.4 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2015 ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shitet Polo 1.6 tdi viti 2010 Rks 1 vjet regjistrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW POLO 1.4 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo GTI automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.4TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

POLO 1.4 TDI -AUTOMATIK DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shitet VW Polo 1.6 TDI Highline 2019 EXTRA Volitshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Viti

Polo 1.6 TDI 2018 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.6 Tdi Bluemotion Doganuar 2013

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.2benzin V.P.2011 clim etj

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.6 Tdi Bluemotion Doganuar 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

POLO 1.4TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.4 TDI 2003

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Polo 1.4 TDI 2014 Pa dogan ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Vw polo 1.4 tdi dsg r-line 153.000 km

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 1.9 TD (I)

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kastriot

RENT A CAR TIME +38349203303

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Shitet vw polo 1.9 tdi 74 kw

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo 6R 1.4 TDI

7 900 EUR

22 Shk 21:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Drenas

polo 1.4 dizel

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 20:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Malishevë

VW Polo

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Volkswagen Polo në shitje Kosovë


Zbuloni modelet më të fundit të Volkswagen Polo në shitje në MerrJep për të gjetur oferta të jashtëzakonshme. Në MerrJep, ofrojmë mundësinë për të eksploruar modele të ndryshme të veturave Polo në shitje Kosovë, përfshirë Volkswagen Polo 2010, Volkswagen Polo 2012, Volkswagen Polo automatik në shitje dhe modele të tjera në shpalljet MerrJep VW Polo për vetura Polo në shitje Kosovë.

Kërkoni me fjalë kyçe “Volkswagen Polo 2010 ne shitje”, “Polo automatik”, “MerrJep Volkswagen Polo”, “Polo MerrJep”, “MerrJep Polo”dhe krahasoni ofertat e modeleve të veturave Volkswagen Polo në MerrJep për të gjetur atë që ju pëlqen dhe përputhet me buxhetin tuaj.

Pavarësisht nëse jeni në kërkim të një versioni me motor benzinë ose naftë, automatik ose manual, të doganuar ose me tabela nga jashtë, të rinj ose të përdorur.

Si të gjeni Volkswagen Polo në MerrJep?


Kërkoni sipas Modelit: Përdorni filtrat tanë të lehtë për përdorim për të lehtësuar kërkimin tuaj duke specifikuar modelin tuaj të dëshiruar, si "Volkswagen Polo në shitje", “Volkswagen Polo automatik në shitje”, "Volkswagen Polo 2010 në shitje". Kjo e lehtëson kërkimin tuaj, duke siguruar që të gjeni Volkswagen Polo sipas kërkesave tuaja në MerrJep.

Shfletoni Listat: Zbuloni listat e detajuara të shpalljeve për VW Polo me imazhe të cilësisë së lartë dhe përshkrime të plotësuese. Merrni një pamje të afërt të makinave VW Polo të disponueshme për shitje, nga dizajni i jashtëm deri te karakteristikat e brendshme.

Krahasoni çmimet dhe ofertat: Krahasoni opcsone të ndryshme veturash duke marrë në konsideratë faktorë si çmimi, kilometrazha, viti i prodhimit dhe karakteristikat shtesë. Merrni një vendim të informuar për veturën Volkswagen Polo që i përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Regjistroni shpallje falas për Polo në shitje Kossovë


Nëse keni një veturë Polo automatik në shitje Kosovë, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për vetura në shitje në Kosovë me frazën e kërkimit "Polo në shitje”, “Vetura në shitje Polo” në MerrJep.com.

Në mënyrë që shpallja juaj të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të vendosni modelin apo vitin e prodhimit në titull si “Merrjep Polo automatik”,, historinë e veturës, gjendjen fizike si dhe riparimet që keni bërë në të.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione