Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kombi T6 WW

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

W KOMBI T6 2.0 TDI 2016 ME FRIZ - TEMPERATUREN

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:14 Vetura , Ferizaj

VW T6 R line Automatik DSG 4Motion Viti 12.2017 Caravelle* 9

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 22:46 Vetura , Prishtinë

vw t6 2.0 tdi 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 22:46 Vetura , Prishtinë

VW crafter 2.5 tdi

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 10:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shes kombin

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Picap kombi T6 2.0 Tdi 2011

7 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 04:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Transporter, 2.0TDI, 2016, Me Dogane dhe Fature

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 10:56 Vetura , Skenderaj

Shitet Kombi T6

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 23:45 Vetura , Prishtinë

Volkswagen T6 2.0 TDI 200XXXKM ORIGJINAL

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 11:30 Vetura , Prishtinë

T6 transporter pa dogan viti 2011 me klim

65 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 03:12 Vetura , Mitrovicë

Sharri

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Jan 22:44 Vetura , Rahovec

Hasan 044-135-938

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 21:05 Vetura , Prishtinë

Transporter T6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 22:07 Vetura , Mitrovicë

vw T6 2011 manual 2.0 Tdi

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 15:28 Vetura , Mitrovicë

Blejm veturat qe nuk i perdorni

90 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 12:48 Vetura , Gjakovë

T6 me kranë ngarkus176.000 km pa dogan

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 09:32 Vetura , Prishtinë

T6 2.0tdi

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Dhj 16:34 Vetura , Lipjan

T6 2.0 TDi Automatik DSG me ulse “pa dogan”

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 11:46 Vetura , Mitrovicë

MINIBUS 9 vendesh VOLKSWAGEN CARAVELLE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 23:37 Vetura , Klinë

Vw T6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 21:30 Vetura , Therandë

Vwt6 transportet blumotions

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 14:40 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Sht 21:54 Vetura , Klinë

VW Transporter T6 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 21:36 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi VW T6 - 2017 automatik

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 19:50 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi VW T6 - 2017 automatik

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:09 Vetura , Prizren

Iveco Daily 2.3 HPI

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 23:50 Vetura , Therandë

Shitet kombi T6 ne gjendje perfekte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 01:48 Vetura , Therandë

Ww T6 Transporter Bluemotion

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 18:17 Vetura , Gjakovë

Shes golf 6sh 2.0 ne gjendje te mir

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:25 Vetura , Prishtinë

Shitet transporter T6 2010 4Motion

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:43 Vetura , Ferizaj

T5 me 6ulse 4x4 2.5 TDIviti2009 regj dej nfund vitit

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 14:30 Vetura , Prishtinë

VW T6 2.0 TDI 2010

7 700 EUR

27 Korr 15:13 Vetura , Mitrovicë

vw t5 2.5 Tdi me klim

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Qer 15:29 Vetura , Vushtrri

T6 transporter .2.0 tdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 11:22 Vetura , Malishevë

Shitet kombi T6

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 20:25 Vetura , Rahovec

T6 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 10:52 Vetura , Ferizaj

Ww t6 2012 me FRIGO

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 00:15 Vetura , Prishtinë

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 14:12 Vetura , Prishtinë

Shitet me te gjitha serviset

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Pri 01:29 Vetura , Besianë

kamioneta t6

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 11:20 Vetura , Malishevë

Kombi T7, ne gjendje pune shume te mire dhe shume i rujten

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 17:16 Vetura , Besianë

t6 kamionet

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 22:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet T6 2012 me klim pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:06 Vetura , Pejë

t6 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Shk 13:50 Vetura , Prizren

Shitet pikap kedyy

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 09:21 Vetura , Therandë

Shitet kombi t6 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 13:07 Vetura , Prishtinë

Transporter T6

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 13:02 Vetura , Prishtinë

T6 2011 diesel 2.0 me klim me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione