Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 320 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 320 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:53
Linku:
Vetura , Pejë

BMW 320GT Xdrive M-paket / 62.000km 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Sot 22:25 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:19 Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:18 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:06 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:00 Vetura , Prishtinë

BMW 320D 2.0D AUTOMATIC VP 2011

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:53
Linku:
Vetura , Pejë

BMW 320GT Xdrive M-paket / 62.000km 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:52 Vetura , Ferizaj

��•SHiTET BMW 320/ M//PACET RKS EXTRA NDRRiM����

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:44 Vetura , Ferizaj

Shes bmw e46 320 dizell

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:45 Shitorja Vetura , Ferizaj

Bmw 320 dizel ngjendje tmir 2002 rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 Vetura , Prizren

Shitet vitrina për akullore

950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 Vetura , Gjilan

BMW 320D X-DRIVE MANUEL VP 2011 / RKS FULL EXTRA

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Vetura , Mitrovicë

BMW 320D RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:08 Vetura , Prishtinë

Bmw 320D xdrive

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:10 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:19 Vetura , Ferizaj

Bmw 320d e46 sport

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:22 Vetura , Drenas

Bmw 320d ndrrim

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:22 Vetura , Prishtinë

BMW E46 Compact M-Paket

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 15:09 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 14:22 Vetura , Ferizaj

Bmw e30 320i Oldtaimer

11 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:26 Vetura , Lipjan

bmw e46 320d

02 Qer 09:57 Vetura , Prishtinë

BMW 320 D

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:24 Vetura , Gjilan

Bmw GT320 X-DRIVE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 09:21 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d Xdrive 2014 pa dogan

9 600 EUR

02 Qer 07:59 Shitorja Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Onine ����

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 16:22 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Qer 15:17 Vetura , Mitrovicë

Bmw F31 320 xDrive Touring M Sport 2017

12 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:38 Vetura , Prizren

shitet vetura

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:38 Vetura , Prizren

shitet vetura

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:38 Vetura , Prizren

shitet vetura

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:38 Vetura , Prizren

shitet vetura

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:33 Vetura , Viti

Blej Vetura Pikapa Kombi Xhipa Gjitha Llojet Rks Pa Dogan

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 11:27 Vetura , Therandë

Shes ose Nderroj veturen

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:21 Vetura , Kastriot

BMW E90-2.0D 184 PS X-DRIVE 2010 Automatik 044202497

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 08:39 Vetura , Prizren

bmw 320i mpacket ��

4 500 EUR

01 Qer 08:35 Vetura , Malishevë

Bmw 320d. E91

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 12:54 Vetura , Mitrovicë

SHES BMW E46 320D FACELIFT 2002 RKS !!

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 12:54 Vetura , Mitrovicë

SHES BMW E46 320D FACELIFT 2002 RKS !!!

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 12:54 Vetura , Mitrovicë

BMW E46 320D FACELIFT LCI 2002 RKS !!!

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione