Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lancia Të gjitha në Kosovë

Beta , 13
Dedra , 22
Delta , 37
Flavia , 3
Fulvia , 2
Kappa , 33
Lybra , 97
MUSA , 7
Phedra , 15
Prisma , 1
Thema , 6
Thesis , 33
Voyager , 2
Ypsilon , 94
Zeta , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Lancia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 13:34 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Ferizaj

Kemi pjes per lancia lybra

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Maj 22:46 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Viti

shitet okazjon me letra nje vit iti 2005

20 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 00:06 Auto sallon Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prizren

U shittt

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
07 Pri 17:31 Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Gjilan

Lancia delta

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 20:24 Auto sallon Vetura  ·  Lancia  ·  Beta  ·  Fushë Kosovë

SHES LANCIA DISEL 1.9 RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Jan 19:37 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prishtinë

Shitet Lancia Ypsilon 1.4 Benzin Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 22:48 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Mitrovicë

Lancia Lybra 1.9 JTD ( )

550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 03:45 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prizren

Lanncia 1.3 dizell

2 900 EUR

19 Dhj 20:51 Vetura  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Drenas

Shitet lancia thessis 2.4 jtd diesel 3300E

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 10:24 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Gjilan

LANCIA Lybra Dizel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 11:08 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Artanë

Lancia Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 16:24 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Viti

Lancia automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 20:15 Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Lipjan

Lancia Delta

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 18:23 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Klinë

Lancia Y

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:15 Vetura  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Prishtinë

Lancia Thesis 100

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 18:28 Vetura  ·  Lancia  ·  Fulvia  ·  Gjakovë

Lancia fulvia oldtimer retro antike

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 22:40 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Prishtinë

shitet vetura

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 18:55 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Prishtinë

shitet vetura ndrrim me pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 09:00 Vetura  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Gjakovë

lancia

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 10:53 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Prishtinë

Lancia 1,9 dizell jtd eqlajmrune vi 2000

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 14:51 Vetura  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Prishtinë

Shitet Lancia Thesis

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 16:26 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Prizren

Lancia lybra 2.4 jtd

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:54 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prizren

Shitet

12 Pri 10:49 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

11 Pri 14:12 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prishtinë

Lancia Ypsilon

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 20:36 Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Lipjan

Shitet lancia

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 16:45 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prishtinë

Shes llancin

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 23:54 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prishtinë

vetura

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 16:53 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Besianë

Gjendja vetures

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 19:15 Vetura  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Gjilan

Lancia Thessis 2.4 jtd

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 13:04 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Prizren

Lancia

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 18:06 Vetura  ·  Lancia  ·  Dedra  ·  Drenas

Lancia Dedra 1.6 Benzin Viti 99 RKS 10MUJ

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 16:29 Vetura  ·  Lancia  ·  Beta  ·  Drenas

Lancia 1.2 rks i skadum

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 15:39 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Ferizaj

Shes pjes per lancia lybra 1.9 jtd viti 2002

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Dhj 20:51 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Ferizaj

Shes pjes per lancia lybra 1.9 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 14:26 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Ferizaj

Shes pjes per lancia lybra 1.9 jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 02:57 Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Prishtinë

Vetura ne shtije

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 18:26 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Prishtinë

Lanci 2,4 JTD

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:26 Vetura  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Prizren

Lancia Thesis

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 15:40 Vetura  ·  Lancia  ·  Kappa  ·  Prizren

Merr jep

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 19:23 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Ferizaj

shitet apo ndrrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Sht 01:04 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Prishtinë

LANCIA YPSILON 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 20:25 Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Prishtinë

Shes Lancia Delta 1.4b 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 15:25 Vetura  ·  Lancia  ·  Phedra  ·  Viti

Lancia phedra

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 14:54 Vetura  ·  Lancia  ·  Fulvia  ·  Skenderaj

She's golf 3 ne ne gjendje te mir shum bajm ndrrim ns eddhe

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 23:38 Vetura  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Prishtinë

Shes Lancia delta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 20:01 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Fushë Kosovë

LANCIA YPSILON 2004 AUTOMATIK 1.4 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 20:01 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Fushë Kosovë

LANCIA YPSILON 2004 AUTOMATIK 1.4 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:13 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Fushë Kosovë

Lancia Ypsilon 2004 1.4 Benzin Automatik

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:30 Vetura  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Fushë Kosovë

Lancia Y

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Lancia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione