Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep vetura në shitje - Shpallje për vetura në shitje në Kosovë

Acura , 944
Aixam , 296
Alfa Romeo , 228
Alpina , 204
Artega , 66
Audi , 2456
BAIC , 10
Bentley , 38
BMW , 1845
Bugatti , 39
Buick , 5
Cadillac , 28
Chevrolet , 9
Chrysler , 6
Citroën , 218
Corvette , 7
Dacia , 54
Daewoo , 8
Daihatsu , 3
DeTomaso , 5
Dodge , 18
Ferrari , 32
Fiat , 128
Ford , 287
GMC , 9
Grecav , 2
Honda , 21
Hummer , 3
Hyundai , 80
Infiniti , 8
Isuzu , 5
Jaguar , 30
Jeep , 50
Kia , 88
KTM , 9
Lada , 7
Lancia , 7
Land Rover , 133
Lexus , 20
Ligier , 1
Lincoln , 6
Lotus , 3
Maserati , 17
Maybach , 3
Mazda , 20
Mercedes-Benz , 1908
MG , 15
MINI , 23
Mitsubishi , 52
Morgan , 2
Nissan , 82
NSU , 5
Opel , 556
Peugeot , 278
Piaggio , 8
Pontiac , 2
Porsche , 48
Renault , 265
Rover , 10
Saab , 1
Seat , 119
Škoda , 325
Smart , 27
Ssangyong , 4
Subaru , 8
Suzuki , 64
Talbot , 1
Tata , 8
Tesla , 19
Toyota , 63
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 26
UAZ , 5
VW Volkswagen , 5159
Volvo , 92
Wartburg , 5
Wiesmann , 16
Yugo , 12
Zastava , 20
Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të veturave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë model veturash si Mercedes C220, Audi A4, Audi A6 apo Audi A3.
Dje 10:30
Linku:
Vetura , Drenas

Aksion q5 3.0.2016 e doganuar veq 19.500€ ket jave

20 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:36
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

Peugeot 208 1.5 BlueHdi

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 04:10
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7.5 2019 1.6 TDI Automatik Highline

21 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prizren

AUDI Q5 2.0 TDI S-LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:56
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda Octavia 2.0 TDI 4X4 Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:30 Shitorja Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:29 Vetura , Kaçanik

GOMA DIMRI

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Rahovec

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

38 349 888 028 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:28 Vetura , Ferizaj

Range Rover Evoque 2.0D

24 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:27 Shitorja Vetura , Pejë

AUTO 1..BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA������������

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 Matrix 2017

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:26 Shitorja Vetura , Prizren

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

38 349 888 028 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:26 Vetura , Fushë Kosovë

VW Jetta 2019 - 1.4 TSI 151ps - Automatik DSG 8 shpejtesi -

22 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:25 Vetura , Prishtinë

A4 Modeli fundit i posa Regjistrum RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:24 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:23 Vetura , Ferizaj

BMW X1 2.0D SDRIVE

22 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:21 Vetura , Mitrovicë

Moped Elektrik

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:20 Vetura , Prishtinë

Passat B8 1.6 tdi automatik

10 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:18 Vetura , Prishtinë

Audi Q2

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:18 Vetura , Prizren

AUDI A4 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320 , Xdrive sport automatik. 2017 viti.

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI VITI 2019 R LINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

SEAT ARONA 1.6 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 1.6 TDI BMT AUTOMATIK DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:13 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2008 - AUTOMATIK -

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:13 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 1.6 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2017 MATRIX -QUATTRO

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI VITI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021 STYLE

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Logan MCV TCe 90

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES GLC 220 CDi 4 MATIC VITI 2016 I DOGANUAR

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Gjilan

Dacia Lodgy 1.2 Benzin,laureate

4 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 520 D 2018 LUXORY LINE XDRIVE

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0 M VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A7 50 TDI VITI 2020 3X SLINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 350 CDI 4 MATIC 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI 2016 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT B8 2.0 TDi 190 Ps VITI 2018 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Zbuloni ofertat më të mira për vetura në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të një veture në Ferizaj, Prishtinë, Gjilan, apo Prizren, mos kërkoni më larg! Përdorni “merrjep vetura Ferizaj”, “merrjep vetura Prishtine”, “merrjep vetura Gjilan”, “merrjep vetura Prizren”,”merrjep vetura Peje” si fjalë kyçe për të shqyrtuar opsionet për vetura në shitje Prizren dhe në këto zona të veçanta.

Merrjep është destinacioni juaj përfundimtar për gjetjen e automjeteve të shkëlqyera në këto qytete. Pavarësisht nëse jeni blerës i parë, po përmirësoni mjetin tuaj aktual, ose thjesht po shfletoni mundësitë, ne kemi kujdesur për ju.

Gjej veturaneshitje me çmime konkuruese


Në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur vetura në shitje me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Nëse jeni në kërkim për të blerë vetura të lira në shitje apo vetura të përdorura Përdorni këto fjalë kyçe: “vetura ne shitje 1000 euro”, “vetura ne shitje 2000 euro” apo specifika të tjera sipas kërkesave tuaja.

Përveç që mund të gjeni vetura të lira në shitje, ju gjithashtu mund të gjeni edhe kompani apo auto sallone që ofrojnë vetura me këste në shpalljet e tyre për shes blej vetura.

Mjafton të shfletoni faqen merrjep.com vetura për të parë shpallje për vetura në shitje automatik Kosove, vetura manual, me dogane apo pa dogane me çmime shumë të volitshme në tregun e veturave në Kosovë dhe jashtë vendit.

Shisni veturën tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet "merrjep kosova vetura", “ merr e jep vetura” dhe "merrjep vetura kosove" janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur veturën tuaj në mënyrën më të mirë.

Kapni foto të bukura, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “vetura në shitje urgjent”, "gjirafa vetura" për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë.

Merrjep.com vetura është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të veturave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së makinës suaj - regjistroni shpallje sot në Merrjep.com!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione