Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1832
Aixam , 482
Alfa Romeo , 2196
Alpina , 419
Artega , 195
Asia Motors , 104
Iveco , 1
Audi , 25582
BAIC , 14
Bentley , 76
BMW , 18751
HTC , 1
Brilliance , 32
Bugatti , 76
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 727
Chrysler , 688
Citroën , 7375
Corvette , 32
Dacia , 263
Daewoo , 368
Daihatsu , 150
DeTomaso , 7
Dodge , 205
Ferrari , 94
Fiat , 10298
Ford , 10750
GMC , 116
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 553
Hummer , 52
Hyundai , 1758
Infiniti , 37
Isuzu , 149
Jaguar , 303
Jeep , 1120
Kia , 1269
Koenigsegg , 16
KTM , 32
Lada , 228
Lancia , 350
Land Rover , 1565
Landwind , 4
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 56
Lotus , 13
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1185
Mercedes-Benz , 41002
MG , 103
MINI , 706
Mitsubishi , 1490
Morgan , 10
Nissan , 2374
NSU , 16
Oldsmobile , 15
Opel , 37976
Peugeot , 11695
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 39
Porsche , 256
Proton , 27
Renault , 14195
Rover , 571
Saab , 201
Seat , 3423
Škoda , 2301
Smart , 997
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 86
Suzuki , 773
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1510
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 68
UAZ , 18
VW Volkswagen , 120397
Volvo , 1310
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 214
Zastava , 242

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 15:12
Linku:
,

VW AMAROK

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Maj 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:16
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13
Linku:
,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel -Viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:18 ,

shitet mercdesi veq mu kan i ri 220

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:18 ,

Shitet renoja 1.2 benzin ne gjendje te mir rks i skaduar

370 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:18 ,

Ford Transit Connect

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:17 ,

renault megane 1.5 dci 2006 bojm ndrrim

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:17 ,

Kadri viber/whatsapp +436645501668

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:17 ,

Pezho 206

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

Shes Tauran 1.9 TDI DSG

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

Shes Veturen

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

WV Caddy 2.0 tdi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:17 ,

Ford Fiesta

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Shes opel astra 1.7 cd ti

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Ceddy

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 ,

Ford Transit Connect

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:16 ,

Golf 4 tdi

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:16 ,

Audi A4 B5 -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:16 ,

shes sharanin me 7 ulse

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 23:15 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:15 ,

Shitet Audi A6

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:15 ,

Meriva 1.3 Dizel V.p 2011 Rks 7 Muj 2 Qelsa

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:15 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 MODEL TEAM DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Audi A4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Shitet Golf 6 TDI ngjyra e kaltert e mbyllt.

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:14 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

Shes veturen Reno Laguna

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-Tronic i doganuar

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:13 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

VW Passat 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Peugeot 308 BlueHDI 1.6 automatik viti 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:11 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:11 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 ,

Shitet Citroën c3 1.4 benzin 2009 kabriolet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:10 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI 2012 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:10 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 025 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:09 ,

Caddy Automatik

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09 ,

Mercedes E 220, 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:07 ,

Shitet Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

shitet Passati 1.9 dizel 1993

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:07 ,

CITOREN C3

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

Ford fiesta 1.1 benzin

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:05 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:05 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:04 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 23:04 ,

shes pasat 1.9 tdi automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 23:04 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:03 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:03 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione