Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1832
Aixam , 482
Alfa Romeo , 2196
Alpina , 419
Artega , 195
Asia Motors , 104
Iveco , 1
Audi , 25582
BAIC , 14
Bentley , 76
BMW , 18751
HTC , 1
Brilliance , 32
Bugatti , 76
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 727
Chrysler , 688
Citroën , 7375
Corvette , 32
Dacia , 263
Daewoo , 368
Daihatsu , 150
DeTomaso , 7
Dodge , 205
Ferrari , 94
Fiat , 10298
Ford , 10750
GMC , 116
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 553
Hummer , 52
Hyundai , 1758
Infiniti , 37
Isuzu , 149
Jaguar , 303
Jeep , 1120
Kia , 1269
Koenigsegg , 16
KTM , 32
Lada , 228
Lancia , 350
Land Rover , 1565
Landwind , 4
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 56
Lotus , 13
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1185
Mercedes-Benz , 41002
MG , 103
MINI , 706
Mitsubishi , 1490
Morgan , 10
Nissan , 2374
NSU , 16
Oldsmobile , 15
Opel , 37976
Peugeot , 11695
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 39
Porsche , 256
Proton , 27
Renault , 14195
Rover , 571
Saab , 201
Seat , 3423
Škoda , 2301
Smart , 997
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 86
Suzuki , 773
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1510
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 68
UAZ , 18
VW Volkswagen , 120397
Volvo , 1310
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 214
Zastava , 242

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 15:12
Linku:
,

VW AMAROK

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Maj 14:45
Linku:
,

Audi RS4 Quattro 450HP/PS 70,000km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:16
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13
Linku:
,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel -Viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:40 ,

Pjese per Golf IV 1.9TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:32 ,

Rent A Car VEJSI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:29 ,

Shitet toka ne prishtin lagjen e vranjevcit 8500 euri ari

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:25 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 2011 diesel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:22 ,

renaul laguna

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:16 ,

Mercedes b180 cdi

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:13
Linku:
,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel -Viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:09 ,

2002 Shes Ose Ndroj Me Pikap

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:04 ,

Shitet Xheda 900 €

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:04 ,

Shes VW Touran

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:04 ,

Shitet Mercedes GLK 220 cdi

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:04 ,

Shes VW Touran

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:02 ,

Citroën DS5 2.0 2012 RKS Çmim special !

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:59 ,

Golf 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

POLO 1.6 TDI 2018 full 60.000km full kasko

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 00:57 ,

audi s6 matrix original

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:54 ,

Polo 1.2 tsi dsg

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:49 ,

Shes Mercedes 320 S Classe - FULL

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:49 ,

Passat 3c

3 960 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:40 ,

Golf GTI 2.0 16V ABF

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:39 ,

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:37 ,

Shes ndrroj opel zafiren

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:37 ,

Mercedes-Benz 250 Dizel Viti 1992 Ekstra I Ruajtur

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

golf 3

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:31 ,

Mercedes c tash i doganun e rexhistrun 049 214 990

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 ,

Leari Metal

60 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:31 ,

Skoda super B 1.9 tdi full extra 049 214 990

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:30 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:29 ,

Shes ndrroj opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:20 ,

Caddy 2.0 Sdi me Dogan e homologim

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:17 ,

SHITET NDRROHET RKS 11 MUJ DISEL 1.9

13 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:17 ,

Citroen C4 Exclusive 1.6 E-HDI, Automatik, 2012 CH

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:17 ,

BMW 318i facelift

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:13 ,

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

13 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:12 ,

SHITET PER PJES OPEL ASTRA AUTOMATIK1.6 BENZIN

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

PER PJES Opel Astra 1.6 benzin automatik shiten pjest

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:10 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top

2 599 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:09 Shitorja ,

Peugeot Partner 1.6 Hdi (Automatik) 2013

6 666 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

SHITET MERCEDES CLS 320 RKS VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:07 ,

SHITET GOLF 4 BENZIN AUTOMATIK RKS 6MUAJ

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:07 ,

Opel Astra H

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

Mercedes Benz Vito 220 CDI VITI 2009 Me Klim

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:06 ,

OPEL CORSA 2005 BENZIN 1.0 RKS DERI FUND VITI

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione