Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 530 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 530 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 02:01
Linku:
Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:54 Vetura , Prishtinë

AUTO-PJES”LENTI “ BEJM SHITJEN E GJITHA PJESVE ��BMW��AUDI��

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:47 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:43 Shitorja Vetura , Drenas

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

BMW GT 530d 8G 2010 I DOGANUAR RKS Mundesi Ndrrimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:12 Vetura , Gjilan

Bmw 530 Automatik

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Vetura , Vushtrri

BMW GT 530d XDRIVE 2014 VIRTUAL PANO KAMERA 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:36 Vetura , Ferizaj

BMW GT 530D Automatik Full Opcione ✅

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:13 Vetura , Ferizaj

Bmw 530D Xdrive

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 11:57 Vetura , Besianë

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:16 Vetura , Dardanë

BMW 530d ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:16 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:10 Vetura , Pejë

Bmw 530

21 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 09:03 Vetura , Prishtinë

BMW 530d X-Drive G30 Mpacket FULL OPSION

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 05:39 Vetura , Prizren

Shitet Bmw G30 530d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 02:01 Vetura , Ferizaj

Bmw 530 M packet facelift

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 21:32 Vetura , Viti

Bmw f10 530d xdrive facelift mpaket

17 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 20:34 Vetura , Prizren

Bmw 530 D Viti 2011 (RKS) Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 22:36 Vetura , Pejë

Bmw 530d M-Packed 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Nën 19:04 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 14:50 Vetura , Prishtinë

BMW 530d X-drive LCI 2015

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:06 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 06:36 Vetura , Pejë

Shitet bmw f10 530

13 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Nën 05:51 Vetura , Vushtrri

BMW 530D XDRIVE E DOGANAUR FULL OPSJONE PA VREJTJE

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 12:30 Vetura , Lipjan

Shes Audi A4 2.0 S line 2010 automatik Angleze

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 00:49 Vetura , Mitrovicë

BMW 530d rks 5muj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 10:03 Vetura , Vushtrri

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

333 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 08:56 Vetura , Prishtinë

Blej vetura BMW MERCEDES VW Defekt Aksident PaDoga

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 08:55 Vetura , Viti

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 23:01 Vetura , Ferizaj

Bmw 530d 3.0 Dizel Automatik Facelift RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 20:22 Vetura , Prishtinë

Bmw 530d

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:34 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 15:27 Vetura , Prishtinë

BMW 530d xdrive 2011

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 21:18 Vetura , Prishtinë

BMW G30 - 530xDRIVE M-SPORT - 2017 - 044110606����

35 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 00:34 Vetura , Ferizaj

braniku praga bmw e60 shum trujt

150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Nën 16:11 Vetura , Pejë

BMW 530D

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 20:12 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:44 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 15:52 Vetura , Malishevë

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

33 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Nën 15:51 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 15:47 Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 15:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 15:46 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 15:45 Vetura , Pejë

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 15:44 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Nën 15:44 Shitorja Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 12:43 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 22:09 Vetura , Mitrovicë

Shiten televizora 48 inch shiten dhe ndrrohen

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 530 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione