Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Smart

Crossblade , 23
ForFour , 216
ForTwo , 745
Roadster , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Smart | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

Smart 800 Disel Viti 2011 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:20 Vetura , Gjilan

SMART FORTWO 600cc 2001 AUTOMATIK

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Shitorja Vetura , Ferizaj

Smart Fortwo 800cc dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:45 Vetura , Prishtinë

Smart ForFour Automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:59 Vetura , Vushtrri

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:52 Vetura , Prishtinë

Smart forTwo 1.0 MHD

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:07 Vetura , Ferizaj

Shes dhe ndrroj smart

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 22:57 Vetura , Ferizaj

Smart

9 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 13:40 Vetura , Rahovec

Smart forfour automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Mar 18:53 Vetura , Prishtinë

Smart Forfour BRABUS

5 300 EUR Price Reduced

04 Mar 18:36 Vetura , Prishtinë

Smart for two(për dy persona)

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:44 Vetura , Prizren

Smart 2012 shitet Ndrrohet 049 567 443

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 18:51 Vetura , Besianë

Smart 2011 gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 16:39 Vetura , Viti

Shitet

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:19 Vetura , Prishtinë

Pjes Smart ForFour, Fortwo, Roadster + Blej Smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 11:52 Vetura , Prishtinë

Smart ForTwo 2009

5 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:35 Vetura , Prishtinë

Shitet smart 800 dizell Automatil vp 2000

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:35 Vetura , Gjilan

Shes Smart Fortwo 600 cc Automatik 1 vjet rks

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 22:37 Vetura , Gjakovë

NDRRIM ME SMART SHTOJ

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Dhj 19:10 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:27 Vetura , Vushtrri

Smart for four 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 14:45 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 1.5 viti 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 16:25 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:46 Vetura , Prishtinë

SMART 600cc BENZIN AUTOMATIK 2002 RKS 1 VIT KLIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 23:10 Vetura , Ferizaj

Smart 800 cc diesel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:32 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 2005

33 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:04 Vetura , Vushtrri

Smart forfour viti 2005

33 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 17:53 Vetura , Vushtrri

Smart forfour

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 10:33 Vetura , Ferizaj

Te blejm

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 12:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Nën 12:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Smart Forfour 1000Cc Automatik Viti 2017 Special Editon Full

10 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 11:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 11:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 222 EUR

30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

2 222 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

26 Nën 20:38 Vetura , Ferizaj

Shitet dhe ndrrohet smarti 1 vit rks

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 16:09 Vetura , Gjakovë

U SHIT. Smart fortwo 700ccRKS

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shitet smarti automatik

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 23:49 Vetura , Rahovec

Shitet smarti automatik1,5 dizell

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 12:32 Vetura , Ferizaj

shitet #ferizaj#prishtin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 01:40 Vetura , Prizren

Shitet smarti forfour 1.5 dizell automatik

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 01:16 Vetura , Drenas

Shitet Smart

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 01:16 Vetura , Drenas

Smart For Two

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 01:14 Vetura , Mitrovicë

Smart fortwo 2009 1.0Benzin Automatik i Regjistruar RKS

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 21:15 Vetura , Drenas

Shitet Smart forTwo

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 18:58 Vetura , Prishtinë

SMART 700cc BENZIN AUTOMATIK 2004 RKS I RI

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 16:30 Vetura , Prishtinë

Smart for two 1.0Benzin Automatik 2009 ,,RKS,,

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 20:21 Vetura , Drenas

shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Smart | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione