Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen T2 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:49 Vetura , Gjilan

Shitet kombi t2

2 900 EUR Price Reduced

Dje 08:22 Vetura , Gjilan

Kamioneta T2 dhe pikapi me biciklla

123 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 09:08 Vetura , Gjilan

Shitet kombi t2 kamper

3 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:28 Vetura , Skenderaj

VW. Volkswagen

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Maj 00:09 Vetura , Klinë

shitet kombi

500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 16:30 Vetura , Prishtinë

T2 1.9 dizell. U shitt u shiiit

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:36 Vetura , Viti

Kamjonet T2

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 18:24 Vetura , Klinë

shitet

1 300 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 00:21 Vetura , Skenderaj

Shes Vw t2

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 14:41 Vetura , Skenderaj

SHITET T2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 21:53 Vetura , Dardanë

Kamionet

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 15:08 Vetura , Klinë

Wvt2

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 21:55 Vetura , Klinë

Vwt2

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 02:20 Vetura , Prishtinë

Kombi T2 1.6 Dizell Viti 90 6 Ulse

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:21 Vetura , Klinë

Vwt2

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 16:17 Vetura , Besianë

Motor t2 1.6 td

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:35 Vetura , Klinë

Vwt2

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 21:34 Vetura , Klinë

Vwt2

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 13:16 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjes & Servis Te Naseri

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet kombi T2 me regjistrim

1 500 EUR

05 Shk 16:49 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Shk 20:07 Vetura , Klinë

shes kamioneten t2 per 7veta me prokolic 1.9dizel

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:29 Vetura , Prizren

Kombi ne shitje

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 21:36 Vetura , Klinë

shitet kamioneta t2 1.9 dizel tiptop

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:38 Vetura , Klinë

Shitet kamioneta T2 1.9dizel tiptop

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 15:12 Vetura , Besianë

shitet T2 urgjend

750 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 22:26 Vetura , Ferizaj

Shes kombin 1.7 dizell 599ero

599 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 22:44 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Dhj 18:49 Vetura , Prishtinë

vw kombi

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 06:06 Vetura , Skenderaj

Shes kombi t2

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Dhj 06:50 Vetura , Prishtinë

Shitet

980 EUR

29 Nën 06:46 Vetura , Skenderaj

Shes kombi t4

1 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Nën 06:46 Vetura , Skenderaj

Shes kombi t4

1 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Nën 00:01 Vetura , Prizren

T-2 1.9 tdi 4x4 sincro

5 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 08:29 Vetura , Besianë

Shes Kombi T2 1.9 Dizelll 5 shpejsi

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 13:15 Vetura , Gjilan

kambi

2 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 15:50 Vetura , Drenas

GOMA per T2

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 18:49 Vetura , Prishtinë

Kombi t2

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 20:44 Vetura , Prishtinë

Karrika vw T2

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 13:37 Vetura , Malishevë

Shitet kombi T2

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 23:52 Vetura , Malishevë

WW Kombi T2

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 00:49 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Tet 19:44 Vetura , Mitrovicë

Shes t2

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 12:39 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per kombi t2

221 122 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 17:43 Vetura , Kastriot

Ulset T2

2 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 00:12 Vetura , Mitrovicë

Komb

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 09:24 Vetura , Mitrovicë

T2 kombi

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 09:10 Vetura , Skenderaj

Shitet kombi T2

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Sht 02:19 Vetura , Skenderaj

Kombi t2-t3 1.9 Dizell RKS 9 Muaj 5 shpejtsi

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 23:35 Vetura , Mitrovicë

Kombi T2 T3 RKS 8 Muj

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione