Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz B-Class Të gjitha në Kosovë

B 150 , 15
B 160 , 3
B 170 , 28
B 180 , 561
B 200 , 334
B 220 , 29
B 250 , 16

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:59 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 200 CDI 7G Automatik AMG Paket

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 180 CDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 180 CDI 7G Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 Vetura , Gjakovë

Mercedes B Class 180 Cdi 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 Vetura , Ferizaj

Mercedes B180 cdi Automatik 2012

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:36 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI - VITI 2014 - AUTOMATIK F1 - PANORAM - RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK 2015 EXTRA E MIRË

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 Vetura , Prizren

Mercedes b 180 cdi viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:16 Vetura , Vushtrri

SHESIM OSE BOJM NDRRIM MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK ME DOGAN

12 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B180 CDI

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ B180 CDI FACELIFT

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 180 CDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:23 Vetura , Ferizaj

Mercedes B clas automatik v.p 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 Vetura , Prishtinë

Mercedes B-Klasse 180d

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:21 Shitorja Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ B-CLASS CDI220

13 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
01 Dhj 16:31 Vetura , Ferizaj

Mercdes B 200

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes B-class 2.0 CDI RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 06:02 Vetura , Prishtinë

Shitet

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:43 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 180 CDI - PA DOGANË

3 499 EUR Price Reduced

30 Nën 20:43 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 180 CDI - PA DOGANË

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 13:48 Vetura , Pejë

Mercdes B Class

4 000 EUR

30 Nën 11:10 Vetura , Prishtinë

Mercedes B class 180cdi 7G DCT (me dogane)

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 13:45 Vetura , Prishtinë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 06:53 Vetura , Prishtinë

2014 Mercedes-Benz B200 4matic 7G

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 06:10 Vetura , Prishtinë

Shes makine

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 06:05 Vetura , Pejë

Mercdes B Class Me Targa Shqipris

3 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 17:54 Vetura , Lipjan

Kombi dizell

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 21:33 Vetura , Prishtinë

Mercedes B200 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 20:56 Vetura , Ferizaj

Mercedes B clas 180cdi AMG Full Opsione i ruajtur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 12:59 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 11:36 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 180 2015

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 09:14 Vetura , Prishtinë

B180

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 08:53 Vetura , Prizren

Mercedes 180 b viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 09:16 Vetura , Malishevë

Mercedes B180

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 21:24 Vetura , Gjakovë

2014 Mercedes-Benz b-classe 180cdi me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 00:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shes veturën B - class 180

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
12 Nën 01:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes B200

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 13:15 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz Bclass 180

7 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 09:17 Vetura , Pejë

Mercdes B Class

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:03 Vetura , Ferizaj

Mercedes b klas automatik2016 dizel me rks

11 900 EUR

01 Nën 12:13 Vetura , Vushtrri

Mercedes B180 Cdi Automatik 2013 RKS

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 10:11 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B-180 CDI

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:01 Vetura , Drenas

B class 200

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 09:28 Vetura , Pejë

Mercdess B Class Automatik

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:33 Vetura , Prizren

Mercedes B180 CDI -Full opcione

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 13:23 Vetura , Prishtinë

Mercedes Daimler

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 12:05 Vetura , Prizren

Mercedes B180 CDI -Full opcione.

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 23:55 Vetura , Mitrovicë

Mercedes B200 Disel (Automatik)��

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 15:35 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz B 200 CDI - AUTOMATIKE - 190 km.

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione