Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | C3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën C3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:30 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction model 2017

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:16 Vetura , Mitrovicë

Citroen C3 1.4 Hdi

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:59 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 1.2BENZIN ME DOGAN I SA PO ARDHUR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 1.6 HDI MANUEL VITI 2012 ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Shitorja Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 1.4 HDI FACELIFT ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Vetura , Drenas

Citroen c3 1.4 dizell

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 Vetura , Prishtinë

Cituren C3 1.4 HDI AUTOMATIC VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 Vetura , Ferizaj

Citroen C3 1.6 e-hdi me dogan te paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:31 Vetura , Pejë

Citroen C3 Automatik

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:10 Vetura , Ferizaj

Citroen c3 2012 e-HDI 1.6 diesel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

Citroen c3 1.6 e-HDi v.p 08-2015 me dogan te paguar

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:38 Vetura , Ferizaj

shitet citroeni c3 dizell viti 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:28 Vetura , Mitrovicë

Citroen C3 viti 2003

3 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:15 Vetura , Prizren

Citroen C3 Picaso

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Vetura , Viti

Shitet Citroen C3 1.4 Dizel viti 2013 Me Dogane

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:40 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 Picasso Exclusive 1.6eHDI Automatic����

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:55 Vetura , Deçan

blej katalizator

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 2013

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:00 Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 DIZEL 1.6HDI RKS

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 DIZEL 1.6HDI RKS

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:03 Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.4 HDI Dizel XTR -V.p 2004- -Boj Ndrrim-

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 09:33 Vetura , Vushtrri

Citroeni c3

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 16:22 Vetura , Ferizaj

Citroen C3 1.4 HDI *Facelift* 172.000 KM -2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:23 Vetura , Ferizaj

Picasso i ri

105 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 21:36 Vetura , Prishtinë

Citroen C3

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 10:13 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 ehdi

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 02:07 Vetura , Vushtrri

Citroen C3 1.6b Automatik 100.000Km i Ardhur nga����

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 15:49 Vetura , Prishtinë

Citoren c3 1.2B 2022, 1000km

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 17:30 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 2008 Automatik Benzin

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:28 Vetura , Prizren

shitet makina

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 23:02 Vetura , Gjilan

Citroen c3 1.2benzin rks 10 muaj

5 800 EUR

16 Mar 23:33 Vetura , Prizren

Shiten te gjitha pjeset Citroen c3 picasso 1.6 hdi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Mar 10:11 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 00:19 Vetura , Viti

044999242

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:01 Vetura , Prishtinë

Citroën c3 1.4 benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 11:26 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 BlueHDi Société Attraction model 2017

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 19:02 Vetura , Pejë

Shitet citroen C3 dizel-hybrid (FACELIFT)

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Mar 12:09 Vetura , Ferizaj

Citoren C3 Picasso 1.4 benzin

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 04:48 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:59 Vetura , Mitrovicë

2600

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 11:08 Vetura , Ferizaj

Citroen c3

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 00:37 Vetura , Ferizaj

��•i SHiTUR ����

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:41 Vetura , Ferizaj

ShITET CITROËN C3 1.4 HDI DIESEL 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 12:40 Vetura , Ferizaj

Citroen C3 Picasso 1.6 HDI Facelift 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:16 Vetura , Pejë

Shes citroen c3 pluriel

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 10:19 Vetura , Ferizaj

��•C3 1.6 HDi ViTi SAKT-2008- CLiMATRONiK EXTRA NDRRiM��

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 10:43 Vetura , Gjakovë

Citroen C3 1.2 2005

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën C3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione