Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Artega , 2
Audi , 28
Bentley , 1
BMW , 22
Cadillac , 1
Citroën , 13
Dacia , 2
Fiat , 8
Ford , 8
Honda , 3
Jeep , 1
Kia , 2
Ligier , 1
Nissan , 4
Opel , 26
Peugeot , 8
Porsche , 1
Renault , 10
Seat , 1
Škoda , 7
Smart , 2
Toyota , 5
UAZ , 1
Volvo , 4
Zastava , 1

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 14:17 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 320d Automatik Modern Line 148.000 KM

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:11 Vetura , Pejë

Skoda Octavia 2.0 tdi 4x4 (gjendje perfekte)

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 12:59 Vetura , Prishtinë

Peugeot kabriolet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 00:11 Vetura , Zubin Potok

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 15:36 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai 1.5 dizel viti 2010 rks 1 vit 5500€

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 10:27 Vetura , Pejë

Skoda Octavia 2.0 tdi 4x4 (motorr golf 7) pa dogan

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 22:02 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 20:59 Vetura , Mitrovicë

Volvo v70 1.8Benzin pa dogan

780 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 22:08 Vetura , Artanë

Shitet Automjet

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 05:45 Vetura , Prishtinë

Range Rover Vouge

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 17:50 Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia 1.6 Disel DSG + AdBlue

1 EUR Price Reduced

11 Sht 11:45 Vetura , Gjakovë

Presa per paketim

2 250 EUR

04 Sht 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFEKT

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 12:41 Vetura , Prizren

Range rover sport

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 08:11 Vetura , Ferizaj

Tiguan 2.0 4×4 2013

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 01:26 Vetura , Gjilan

Audi Q5

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 20:49 Vetura , Lipjan

Shitet biciklla me diska

50 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Gush 10:18 Vetura , Gjilan

KIA SOUL , 2013 , 110mij KM me garancion

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Gush 16:41 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E-200 CDI - 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 04:01 Vetura , Gjilan

Shitet Kamioni

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Gush 21:28 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI 80 1.6 TURBO DIZEL RKS DERI 23.11.2023

9 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Gush 18:19 Vetura , Mitrovicë

2.0 dizel

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 17:07 Vetura , Therandë

BMW X5

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 17:48 Vetura , Mitrovicë

renault megane

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 19:23 Vetura , Prizren

Shitet shlep Vaga

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Korr 13:49 Vetura , Artanë

Toyota Rav 4 , full option 2011 , 11.500 euro

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 16:09 Vetura , Mitrovicë

Renault scenic 3 1.5 dci

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 14:07 Vetura , Gjilan

Klim e perdorur finksionale

150 EUR

14 Korr 10:19 Vetura , Gjilan

citroen saxo 1.0 b

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 10:19 Vetura , Gjilan

citroen saxo 1.0 b

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Korr 10:19 Vetura , Gjilan

citroen saxo 1.0 b

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 16:22 Vetura , Mitrovicë

Audi a4 2003 2.0 Benzin PA DOGAN

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 18:21 Vetura , Gjilan

citroen saxo 1.0 b

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 17:48 Vetura , Malishevë

Shiten Gomat R15

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Korr 18:05 Vetura , Prizren

Jetta

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 15:52 Vetura , Prishtinë

BMW. X3

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 02:37 Vetura , Gjilan

Shitet golf 4 1.9 tdi

420 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 11:56 Vetura , Prishtinë

Shea Kombi T4 2.5 DISELL

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 17:17 Vetura , Gjilan

KIA SOUL , 2013 , 110mij KM me garancion

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Qer 12:12 Vetura , Malishevë

Shitet pasat B7 /2013/ 2.0

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 10:59 Vetura , Prishtinë

Shitet zanatlija - Ne gjendje te pa lakmueshme

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Qer 17:28 Vetura , Prizren

Kombii shum i ruajtur

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 05:41 Vetura , Burim

Rimorkio per veture ‼️E re e pa përdorur‼️

290 EUR

10 Qer 00:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz AMG FACELIFT

27 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 22:56 Vetura , Pejë

shitet benzi

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 11:37 Vetura , Gjakovë

Mercedes

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
29 Maj 15:02 Vetura , Pejë

Shitet Nissan

28 Maj 18:14 Vetura , Gjilan

Shejsm

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione