Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1832
Aixam , 482
Alfa Romeo , 2196
Alpina , 419
Artega , 195
Asia Motors , 104
Iveco , 1
Audi , 25582
BAIC , 14
Bentley , 76
BMW , 18751
HTC , 1
Brilliance , 32
Bugatti , 76
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 727
Chrysler , 688
Citroën , 7375
Corvette , 32
Dacia , 263
Daewoo , 368
Daihatsu , 150
DeTomaso , 7
Dodge , 205
Ferrari , 94
Fiat , 10298
Ford , 10750
GMC , 116
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 553
Hummer , 52
Hyundai , 1758
Infiniti , 37
Isuzu , 149
Jaguar , 303
Jeep , 1120
Kia , 1269
Koenigsegg , 16
KTM , 32
Lada , 228
Lancia , 350
Land Rover , 1565
Landwind , 4
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 56
Lotus , 13
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1185
Mercedes-Benz , 41002
MG , 103
MINI , 706
Mitsubishi , 1490
Morgan , 10
Nissan , 2374
NSU , 16
Oldsmobile , 15
Opel , 37976
Peugeot , 11695
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 39
Porsche , 256
Proton , 27
Renault , 14195
Rover , 571
Saab , 201
Seat , 3423
Škoda , 2301
Smart , 997
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 86
Suzuki , 773
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1510
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 68
UAZ , 18
VW Volkswagen , 120397
Volvo , 1310
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 214
Zastava , 242

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

13 Maj 17:55
Linku:
,

Touran 2.0 TDI Automatik

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 13:18
Linku:
Shitorja ,

SHITET BMW 420d F36 GranCoupe M-Sportpaket

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:18
Linku:
,

Audi A5 86000KM

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:26
Linku:
,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:17
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:40 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 12.2021 KLIM AC

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 ,

LUPO 1.1 B RKS 12.2021. V.P 2000 ME KLIM

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:39 ,

AUDI 1.9 DIZEL VITI 1991 RKS

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:37 ,

Golf 4

1 111 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 ,

BMW E30 2.4 TURBO DIZEL

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

Peugeot viti 2012 dogan homulogi 1.6 eko hdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

Opel Vectra 2.2 DTI RKS 5 MUJ KLIM PERFEKT

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

POLO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:36 ,

BMW E30 - 2.4 Turbo Dizel

2 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:36 ,

CITROEN C3 1.6 e-HDI EXCLUSIVE PANORAM 2015 RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 ,

Opel congo 1.3 dizel nji vit rexh , me karika

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:36 ,

AUDI A4 2.0 TDI S-LINE 2006 RKS 2 MUJ

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:35 ,

BMW 120 2.0 DIZEL RKS

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 ,

VW Pasat 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:33 ,

Peugeot 3008 rks 1.6 hdi viti 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 2011 RKS 12 muaj

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

Shes opel corsa Benzi 1.4 Regjistrim 1 vit viti 93 Info 04

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 ,

VW Bora Dizel 1.9 TDI Regjistrim 3 Muj 6 Shpejtsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:30 ,

Shes fellne me 4 shtrafa 205/55/16 me goma veres te mire per

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:28 ,

shitet mercdesi 220 dizel veq mu kan i ri

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:27 ,

Pjesë & Servis AUTO FEKA

555 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:27 ,

Boro 1.9 tdi... me ks

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 ,

Peugot 4007 . 7 ulese 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:25 ,

Volvo v50

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 180km

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:23 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Shiten Bandasht 15 inch Pezho Citroen

89 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:23 ,

Dacia Dokker 1.5 supreme

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:23 ,

Shes BMW M packet

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Vectra B

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

Shitet vetura Pasat

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:22 ,

Shes Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

Shes pezhon 207

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:22 ,

Shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:22 ,

Maqin per Bari

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:22 Shitorja ,

Sharan 1.9 TDI Automatik 2009 PA-DOGAN Full

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 ,

Shes pikapin reno kango

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:22 ,

Bmw 2 Gran Tourer Viti 2017

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:22 ,

Renault koleos dizel viti 2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 ,

GOLF 4 RKS

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:21 ,

Pjesë & Servis AUTO FEKA

555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:21 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110ps - 170.000 KM

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:21 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:20 ,

Vw t3 2.0 benzin viti 85 manuel 5 shpejci 1 pronar

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 ,

Shes Mini Clubman S apo bej nderrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

Shitet golf 4 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 ,

Shitet

6 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:19 ,

Bmw

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

Shes peugot 106 benzin me rks

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione