Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Tiguan Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Tiguan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:53
Linku:
Vetura , Rahovec

Volkswagen Tiguan2,0 TDI 177hk Exclusive R-line DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:53
Linku:
Vetura , Rahovec

Volkswagen Tiguan2,0 TDI 177hk Exclusive R-line DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:43 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:10 Vetura , Vushtrri

Tiguan 2.0TDI PANORAM Automatik Full-Servis Full-Extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:11 Vetura , Prishtinë

Shes Tiguanin

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:02 Vetura , Mitrovicë

TIGUAN 2.0 TDI DSG VITI 2020

26 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:21 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:19 Vetura , Gjilan

TIGUAN 2.0 3x-RLINE NGA ��������

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:54 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Tiguan

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

TIGUAN 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DSG 4MOTION 120xxx KM

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:48 Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Tiguan 2.0 TDI 4M Trendline

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:45 Vetura , Pejë

Tiguan 2.0 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:24 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 190PS 4MOTION HIGHLINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:05 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 2011

11 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI VITI 2013 HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI R-LINE 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:42 Vetura , Gjilan

TIGUAN 2.0 TSI Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:41 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:40 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 177 PS R-line Cup Sport & Style 4MOTION

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:39 Vetura , Gjilan

Tiguan 2.0 manuel. Ne gjendje shum te mirë.

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 15:28 Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI DSG 4Motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN ALLSPACE 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

TIGUAN 2.0 TDI 3X-RLINE 4MOTION 190 PS DIGITAL 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:39 Vetura , Ferizaj

Tiguan R-Line 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:37 Vetura , Viti

Tiguan R-Line 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:15 Vetura , Prishtinë

Tiguan

1 EUR Price Reduced

22 Sht 21:42 Vetura , Besianë

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIK 4MOTION����

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 17:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 15:34 Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI Automatik 4Motion - nga Zvicra

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 14:45 Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI Automatik 4Motion- Nga Zvicra-Viti:2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 14:37 Vetura , Ferizaj

Tiguan 2.0 tdi 2008 automatok rks i qlajmrun

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 12:17 Vetura , Gjakovë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 12:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 11:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 10:49 Vetura , Besianë

TIGUAN 2.0tdi- 4MOTION 150PS

19 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Tiguan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione