Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Kosovë

4C , 76
8C , 67
Alfa 145 , 224
Alfa 146 , 172
Alfa 147 , 844
Alfa 149 , 25
Alfa 155 , 26
Alfa 156 , 569
Alfa 159 , 128
Alfa 164 , 16
Alfa 166 , 153
Alfa 33 , 7
Alfa 75 , 2
Alfa 90 , 5
Alfetta , 2
Brera , 7
Giulia , 9
Giulietta , 52
GT , 63
GTV , 4
Junior , 4
MiTo , 23
RZ/SZ , 1
Spider , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 10:27 Vetura , Deçan

Alfa Romeo 166 2.5 24v v6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 08:20 Vetura , Prishtinë

MOLER 044 87 87 28

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Qer 05:35 Vetura , Drenas

Shes/Ndrroj Alfa Romeo 147

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 08:17 Vetura , Prishtinë

Golf 3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 18:02 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 18:02 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 17:22 Vetura , Pejë

Alfa romeo gulietta

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 23:48 Vetura , Prishtinë

Golf3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 15:44 Vetura , Gjakovë

alfo rome 156 shum ne gjendje te rregull

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 10:26 Vetura , Prishtinë

SHES ALFA ROMEO 1.9 JTD DIZEL VITI 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 09:29 Vetura , Prishtinë

SHES ALFA ROMEO 1.9 JTD DIZEL VITI 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 17:44 Vetura , Dragash

Alfarome

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 18:31 Vetura , Malishevë

autolarje karcher komplet paisjet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 17:41 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147 1.9 dizel

1 EUR Price Reduced

07 Sht 23:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfer rome

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 00:22 Vetura , Drenas

Zabel dru bungu

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 10:52 Vetura , Prizren

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 15:31 Vetura , Lipjan

Pjes Per Alfo Rome 159JTD M

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 15:36 Vetura , Pejë

shes ose ndroj alfa rome 146 ngjendje tmir rks iskadum benzi

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:51 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 17:42 Vetura , Besianë

alfa romeo 159

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 00:49 Vetura , Pejë

shes ndroj Alfa romeo gt 1.9 16v

1 EUR

23 Shk 11:49 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 20:36 Vetura , Gjilan

ALFA ROMEO 147

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Dhj 20:19 Vetura , Burim

Sony maus

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 18:42 Vetura , Pejë

Shes alfa romeo

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 01:03 Vetura , Burim

Shiten ose ndrrim

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Korr 10:03 Vetura , Prizren

159 Alfa per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 23:12 Vetura , Prishtinë

dru

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 11:42 Vetura , Prizren

pjes per 159

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 16:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Alfa Romeo ,Cmimi si pas marveshjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 14:32 Vetura , Prishtinë

Alfa rome 147 ,cmimi i diskutushum

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:30 Vetura , Ferizaj

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 20:24 Vetura , Shtërpcë

alfa romeo gt moze zamena

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 10:39 Vetura , Skenderaj

Alfa romeo 145 1.9 JTD

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:08 Vetura , Pejë

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 07:52 Vetura , Lipjan

Shes alfa romeo 147 1.6 benxin 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 00:03 Vetura , Ferizaj

auto servis gas

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 09:23 Vetura , Vushtrri

Alfa rome 147

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 20:49 Vetura , Ferizaj

shitet shporeti i nxemjes qendrore shum pak i perdorur arsy

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 22:06 Vetura , Therandë

Alfa romeo 147 sport

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:35 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:35 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:46 Vetura , Prishtinë

alfa romeo

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 13:06 Vetura , Fushë Kosovë

shesim pjes per alfa rome

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 09:20 Vetura , Pejë

Alfa 159 jtd

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 08:29 Vetura , Prishtinë

Social Media Manager

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 10:00 Vetura , Prishtinë

Uuu shit

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 15:55 Vetura , Gjakovë

Alfaromeo 147

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 16:56 Vetura , Burim

Alfa romeo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione