Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Caddy Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:44 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011Klim

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 2.0 viti 2007

29 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2012 i ri����

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 Klim

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Combo 1.3 Cdi. 2008 klim

2 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011 Maxxi Klim

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:23 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2009 Me klim

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Vetura , Besianë

Caddy MAXI (version i gjate) VITI 2011 i doganaur 1.6 TDI-ND

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 Vetura , Pejë

caddy 2.0 sdi

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:36 Vetura , Pejë

VW CADDY SDI RKS ME KLIM VP - 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:16 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 sdi rks vp 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:05 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi pa dogan viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 Vetura , Mitrovicë

vw ceddy 1.9 tdi me klim viti 2008 pa dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:04 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:04 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi me dogan pagaur

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi me dogan viti 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:02 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi viti 2012 pa dogan me klim

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Vetura , Mitrovicë

Vw caddy 1.9 tdi viti 2007 me dogan

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi viti 2005 veq me dogan

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 1.9 Tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:41 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 1.6 Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:57 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy 2013 diesel 1.6 tdi me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy maksi 2008 1.9 tdi me klim

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Vetura , Prishtinë

WV CADDY 1.9 TDi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Vetura , Gjilan

Shitet cedi 2008 automatik si i ri rks qe dy muj

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Vetura , Ferizaj

Cedy shitet viti 2007 ska I skadun

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:59 Vetura , Mitrovicë

CADDY 2.0 SDI VITI 2006 PA DOGAN I PO SA ARDHUN KARRIKA NXEM

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:29 Vetura , Prizren

Pikapo dizel 2.0 iregjtruar rks

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Vetura , Vushtrri

Shitet Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 17:09 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 16:53 Vetura , Gjilan

VW CADDY 1.9 TDI 2004 ( ME DOGAN )

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 Vetura , Prizren

Shes Caddy 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:49 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.6 TDI - 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:34 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:34 Vetura , Ferizaj

Shitet VW CADDY 2004 2.0 SDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi - Me Dogan+tvsh - viti 2015 me klim

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Pa dogan - viti 2006 me Klim

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1,6 Tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2011 me Klim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi-Friz- Me Dogan-Tvsh- viti 2012 me klim

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6 tdi 2013 Me Dogan

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:23 Vetura , Gjilan

VW CADDY 1.9 TDI 2004 ( ME DOGAN )

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:44 Vetura , Mitrovicë

Caddy 2.0 SDI VITI 2008 me Klim ��km te garantume ✍️Pa Dogan

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:38 Vetura , Gjilan

Pikap Caddy 2.0 SDI 1 vit RKS gjendje perfekte viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:33 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ME DOGAN TVSH 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 tdi - Pa dogan - viti 2006 me klim

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa dogan - viti 2005 Me klim

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan-+tvsh - viti 2004 me klim

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 1.6 TDI Me Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione