Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Passat , 19631
Passat CC , 654

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:56
Linku:
,

Pasat 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:17
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

13 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:19
Linku:
,

Pasat 046-155-316

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 07:25 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:22 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:21 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:19 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:15 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:59 ,

Pasat 2

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:48 ,

Pasat dizell 1.9 tdi regjistrim 4 muaj guma treja viti 2000

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:26 ,

Pasat 3C Rks 2007 Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 ,

Pasat CC Rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:20 ,

Pasat 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:19 ,

vw passat 2.0TDI

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:33 ,

Shitet pasat 1.9

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:30 ,

Pasat cc viti 2012 full opcione 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:01 ,

W Passat 3C 1.9 TDI RKS 4 muaj

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Shitorja ,

Passat B7

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

Shitet passat urgjent

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:52 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:31 ,

Passat b7 2.0 dsg 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:08 ,

Pjes per kerre passat

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

Shes Ndrroj VW Passat 1.9TDI

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:37 ,

Shes apo Ndrroj Veturen VW Passat B7 1.6 TDI 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

VW Passat 2.0 Alltrack

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

Passat 1.9 TDI automatik

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

Passat 1.6 interkuler

420 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:37 ,

Pasat 3 viti 95

1 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:32 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:32 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Dje 21:18 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG nga CH - 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

VW PASSAT 2.0 DSG

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:11 ,

VW Passat 2.0 TSI R-Line Automatik 79mij km 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:08 Shitorja ,

Volkswagen Passat DSG 2.0d *HIGHLINE*

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

Passat 7b 2.0 tdi Automatik Blumoton

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

passat 2.0 tdi

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:53 ,

Passat 1.9 Tdi Automatik Vp 2003 Rks 5 muj

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:51 ,

pasat c3 2.0 tdi rks ne gjendje shum te mire

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:35 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI FULL OPSION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

Pasat B7automatik dsg

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

VW Pasat 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:32 ,

PASSAT CC 2.0 TDI..DSG..2011..R-Line..5..Ulse

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

shes pasat 1.9 tdi automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:07 ,

Passat

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:06 ,

Vw passat b7

10 678 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:49 ,

Passat 1.9 TDI 131 PS

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione